Говоріть мовою Club Med!

Унікальна мова вашої подорожі

Great Members, Village, Chief of Village ... Вже скоро ви будете використовувати ці слова кожен день! А щоб ваша перша подорож пройшла легко, познайомтеся з нашим глосарієм.

Village (Курортне містечко)

На кожному курорті Club Med завжди затишно, комфортно і безпечно, як вдома, особливо завдяки родинній атмосфері серед всіх відпочиваючих. Ось чому ми називаємо їх містечками!

CHIEF OF VILLAGE

Найголовніший G.O. чи людина, яка відповідає за все, починаючи від ідеальної температури води в басейні, закінчуючи організацією весілля на тисячу гостей.

GREAT ORGANIZERS

чи G.O.

Аніматори, тренери, вихователі і всі ті, хто робить ваш відпочинок незабутнім!

Танці CRAZY SIGNS

Прості і веселі руху, які індивідуальні для кожного містечка і обов'язково сподобаються і дорослим, і дітям. Просто повторюйте їх за G.O., як тільки зазвучить музика!

Тематичні вечірки

Ми анітрохи не перебільшили, обіцяючи вам свято кожного дня! Слідкуйте за розкладом вечірок і їх дрес-кодом на дошці оголошень курорту чи в додатку Club Med.

Club Med Pass

Отримайте цю карту після приїзду на стійці реєстрації та розплачуйтеся за покупки швидко і легко!

Преміальний all-inclusive

Рецепт відпочинку від Club Med, який включає всі складові безтурботних канікул: трансфер від і до аеропорту, проживання, делікатеси з усього світу, дитячі клуби та інші послуги на курортах. Ніяких обмежень. Тільки щастя!

Дізнайтеся більше про Club Med