Кращі гольф-поля по всьому світу

Чекаємо тільки вас!

У Club Med люблять усі види спорту, але гольф - наш фаворит. Вас чекають 17 шкіл гольфу для усіх рівнів підготовки, поля побудовані під керівництвом кращих ландшафтних дизайнерів та безліч послуг для любителів і професіоналів. І нехай дивовижний пейзаж навкруги буде єдиним, що зможе відвернути вас від цієї цікавої гри!

Загальна інформація

Що робить школи Club Med кращими в світі? Це буде довга розповідь. Ми подбали буквально про все: поля розташовані в мальовничих місцях, необхідний інвентар від кращих виробників, сертифіковані інструктори та зручний розклад занять. А якщо вам потрібні інтенсивні заняття - ласкаво просимо в наші Академії, в рамках яких ми проведемо для вас приватні чи групові додаткові тренування, в тому числі, на кращих платних полях поза курортом. До речі, ми чекаємо на заняттях не тільки батьків, але і дітей з 4 років - вони виконають свій перший патт в Mini Club Med, а старші діти будуть займатися вже на дорослому полі.

Підготовка

Все, що вам потрібно, щоб приєднатися до занять, це визначити свій рівень і прийти на заняття в призначений час. Для тренувань вам знадобиться зручне взуття (без шипів, щоб не пошкодити покриття) та набір ключок, без яких вихід на поле неможливий. Нічого страшного, якщо ви забули їх вдома - у нас в прокаті є майже всі розміри і різновиди екіпіровки, а якщо ви подорожуєте з особистим спорядженням, ми допоможемо вам оплатити перевезення рейсами певних авіакомпаній.

Команда

Думаєте, що гольф - це нудно? Забудьте! Наші інструктори Академій гольфу знають, як зробити тренування захоплюючим і результативним. Усі тренери мають сертифікати, говорять мінімум на двох мовах, а деякі з них - навіть світові зірки. Наприклад, в академії гольфу в Sandpiper Bay ви зможете отримати майстер-класи від Енді Пламера, Майкла Беннета і Дона Ло, а також зустрітися з іншими знаменитими прихильниками білого м'яча. І усе це - на унікальних 18-лункових полях, якими не може похвалитися жодна інша мережа курортів у світі.

Тренування

І так, ви на полі. Спочатку інструктор познайомить вас з правилами гри, покаже види ключок, лунки і перешкоди, розповість про техніку. Пізніше новачки відпрацьовують патт, драйв і інші види ударів і вчаться регулювати їх силу. Як тільки базовий курс буде пройдений, ви відразу зможете грати, а тренер скоректує помилки. Для досвідчених гравців ми придумали приватне та інтенсивне групове зайняття (до восьми чоловік) в Академіях гольфу. Такі тренування доступні на певних курортах і не входять у вартість пакету. Усі зайняття в школах гольфу проходить 6 раз на тиждень в групах по 10 чоловік. Зазвичай зайняття проводяться з ранку і в денний час, щоб ви могли відправитися на обід прямо з поля і винагородити себе за успіхи келихом Rosé! Але пам'ятаєте: спочатку тренування, потім шампанське!

Курорти Club Med, ідеальні для гольфістів

Тут люблять гольф так само як і ви!

Пізні обіди, щоб ви не відволікалися від 18-лункових полів, щотижневі турніри в деяких готелях, клуби для спілкування з однодумцями... Як бачите, ми потурбувалися про те, щоб ваш відпочинок був ідеальним! Приєднуйтеся до тих, хто вже оцінив усі переваги наших Академій і шкіл гольфу в Club Med Bintan (Індонезія), Da Balaia (Португалія), Punta Cana (Домінікана) і Palmiye (Туреччина)!

CLUB MED BINTAN ISLAND 4§Індонезія

Чим ще зайнятися:

Школа цирковий трапеції
Школа гольфу
Школа віндсерфінгу
Школа вітрільного спорту
Сноркелінг (тільки взимку)
Сквош
Йога
Водне поло
Аквафитнес
Каякінг

Перейти до курорту

CLUB MED PALMIYE 4§Турція

Чим ще зайнятися:

Академія стрільби з лука
Aкaдeмія циркової трапеції c цирковими заходами
Академія вітрильного спорту
Академія водних лиж і вейкбордінгу
Підводне плавання з трубкою
Водне поло
Академія віндсерфінгу
Зал для кардіо та силових тренувань
Аквааеробіка
Каяк
Пілатес
Весельна дошка

Перейти до курорту

CLUB MED DA BALAIA 4§Португалія

Чим ще зайнятися:

Академія стрільби з лука
Літаюча (циркова) трапеція
Академія фітнесу
Академія гольфу
Тенісна академія
Настільний теніс
Волейбол
Міні-футбол
Пілатес

Перейти до курорту

CLUB MED PUNTA CANA 4§Доминиканская Республика

Чем еще заняться:

Академия стрельбы из лука
Академия фитнеса
Академия виндсерфинга
Теннисная академия
Академия парусного спорта
Club Med CREACTIVE от Цирка дю Солей (Cirque du Soleil)
Баскетбол
Пляжный воллейбол
Йога
Водное поло
Зал для кардио- и силовых тренировок
Каяк
Паддлборд

Перейти к курорту