Кращі гольф-поля по всьому світу

Чекаємо тільки вас!

У Club Med люблять усі види спорту, але гольф - наш фаворит. Вас чекають 17 шкіл гольфу для усіх рівнів підготовки, поля побудовані під керівництвом кращих ландшафтних дизайнерів та безліч послуг для любителів і професіоналів. І нехай дивовижний пейзаж навкруги буде єдиним, що зможе відвернути вас від цієї цікавої гри!

Загальна інформація

Що робить школи Club Med кращими в світі? Це буде довга розповідь. Ми подбали буквально про все: поля розташовані в мальовничих місцях, необхідний інвентар від кращих виробників, сертифіковані інструктори та зручний розклад занять. А якщо вам потрібні інтенсивні заняття - ласкаво просимо в наші Академії, в рамках яких ми проведемо для вас приватні чи групові додаткові тренування, в тому числі, на кращих платних полях поза курортом. До речі, ми чекаємо на заняттях не тільки батьків, але і дітей з 4 років - вони виконають свій перший патт в Mini Club Med, а старші діти будуть займатися вже на дорослому полі.

Підготовка

Все, що вам потрібно, щоб приєднатися до занять, це визначити свій рівень і прийти на заняття в призначений час. Для тренувань вам знадобиться зручне взуття (без шипів, щоб не пошкодити покриття) та набір ключок, без яких вихід на поле неможливий. Нічого страшного, якщо ви забули їх вдома - у нас в прокаті є майже всі розміри і різновиди екіпіровки, а якщо ви подорожуєте з особистим спорядженням, ми допоможемо вам оплатити перевезення рейсами певних авіакомпаній.

Команда

Думаєте, що гольф - це нудно? Забудьте! Наші інструктори Академій гольфу знають, як зробити тренування захоплюючим і результативним. Усі тренери мають сертифікати, говорять мінімум на двох мовах, а деякі з них - навіть світові зірки. Наприклад, в академії гольфу в Sandpiper Bay ви зможете отримати майстер-класи від Енді Пламера, Майкла Беннета і Дона Ло, а також зустрітися з іншими знаменитими прихильниками білого м'яча. І усе це - на унікальних 18-лункових полях, якими не може похвалитися жодна інша мережа курортів у світі.

Тренування

І так, ви на полі. Спочатку інструктор познайомить вас з правилами гри, покаже види ключок, лунки і перешкоди, розповість про техніку. Пізніше новачки відпрацьовують патт, драйв і інші види ударів і вчаться регулювати їх силу. Як тільки базовий курс буде пройдений, ви відразу зможете грати, а тренер скоректує помилки. Для досвідчених гравців ми придумали приватне та інтенсивне групове зайняття (до восьми чоловік) в Академіях гольфу. Такі тренування доступні на певних курортах і не входять у вартість пакету. Усі зайняття в школах гольфу проходить 6 раз на тиждень в групах по 10 чоловік. Зазвичай зайняття проводяться з ранку і в денний час, щоб ви могли відправитися на обід прямо з поля і винагородити себе за успіхи келихом Rosé! Але пам'ятаєте: спочатку тренування, потім шампанське!

Курорти Club Med, ідеальні для гольфістів

Тут люблять гольф так само як і ви!

Пізні обіди, щоб ви не відволікалися від 18-лункових полів, щотижневі турніри в деяких готелях, клуби для спілкування з однодумцями... Як бачите, ми потурбувалися про те, щоб ваш відпочинок був ідеальним! Приєднуйтеся до тих, хто вже оцінив усі переваги наших Академій і шкіл гольфу в Club Med Bintan (Індонезія), Da Balaia (Португалія), Punta Cana (Домінікана) і Palmiye (Туреччина)!

CLUB MED BINTAN ISLAND 4§Індонезія

Чим ще зайнятися:

Школа цирковий трапеції
Школа гольфу
Школа віндсерфінгу
Школа вітрільного спорту
Сноркелінг (тільки взимку)
Сквош
Йога
Водне поло
Аквафитнес
Каякінг

Перейти до курорту