Без сумніву, Альпи - найвищі і найдовші гори в Європі - ідеальне місце для незабутнього гірськолижного відпочинку. Але це ще не все! Окрім зимових видів спорту, Альпи - прекрасне місце для поїздки влітку. Вони зустрінуть вас традиційними дерев'яними будиночками, сироварнями та самобутньою культурою.

Гірськолижний відпочинок у Франції

Французькі Альпи - це нескінченні схили сяючі сріблом, прекрасно розвинена інфраструктура і затишні шале, що немов зійшли із сторінок дитячих казок. Вас чекають знамениті гірськолижні регіони, що колись приймали олімпійських чемпіонів : величні Три Долини, легендарний Еспас-Килли, дивовижний Гран Масив. Насолоджуйтеся пухнастим снігом та континентальним кліматом і відкривайте справжнє значення французького art de vivre з Club Med! До ваших послуг інструктори по гірських лижах і сноуборді, дитячі клуби та дбайливі G.O, прекрасна кухня і всі привілеї преміального all - inclusive від володаря премії Best Ski Chain. Нехай цієї зими всі дороги ведуть у французькі Альпи!

Відкрийте для себе відпочинок all - inclusive у Франції

Гірськолижний відпочинок в Італії

Dolce vita на сніговому схилі? Таке можливо тільки в Club Med! Відкрийте для себе прекрасні зимові панорами і приготуйтеся насолоджуватися кожною миттю, проведеною в казкових італійських Альпах. Тут не треба поспішати: віддавайтеся на волю почуттям, адже Італія - це любов з першого погляду! Розпочніть день з посмішки і чашки латте, а потім вирушайте на схили: кращим інструкторам ESF вже не терпиться поставити вас на лижі щоб допомогти досягти нових висот. А може ви віддасте перевагу чорним трасам чи фрі-райд? Тоді вперед, підкорювати білосніжні Альпи! Насолоджуйтеся знаменитою італійською кухнею та французькими делікатесами, балуйте себе в SPA і не хвилюйтеся про дітей: вони теж втілюють свої мрії на схилах і в дитячих клубах.

Відкрийте для себе відпочинок all - inclusive в Італії

Гірськолижний відпочинок в Швейцарії

Швейцарські Альпи - це ідеальне місце для сімейного відпочинку, чи то зимові види спорту, чи літній відпочинок в горах. В Альпах завжди є чим зайнятися: спорт, дивовижні пейзажі, альпійські села або просто релакс.

Відкрийте для себе відпочинок all - inclusive в Швейцарії