Наші гірськолижні курорти:

Ми пропонуємо гірськолижний відпочинок за системою all-inclusive

Схили чекають

Проведіть канікули на найбільших і найпопулярніших курортах! У пакет включені скі-пасси і уроки з гірських лиж та сноуборду з професійними інструкторами (ESF, SCI і аналоги), щоб ви могли насолодитися катанням в наймальовничіших місцях. Але наші пакети включають не тільки катання на гірських схилах, але і ваше дозвілля після нього. Де б ви не знаходилися, ви можете цілковито присвятити себе зимовим видам спорту. Вам потрібно лише прийняти рішення, а планування Club Med бере на себе.

Розваги для всіх

В самому серці гір

Вранці - катання на лижах, після обіду - прогулянка по сніжному лісі ... А чим ви займетеся завтра? Може, спробуєте вперше встати на сноуборд? В Club Med ваші мрії можуть легко стати реальністю.

Уроки гірських лиж включені в пакет

Національні гірськолижні школи: Франція (ESF), Італія (SCI) та інші

Оренда найсучаснішого спорядження відомих брендів, професійні інструктори - Club Med пропонує своїм гостям тільки найкраще. Ми повністю подбали про ваш комфорт і безпеку. Вам залишається лише насолоджуватися відпочинком, відточуючи свою майстерність і підкоряючи нові вершини.
*За додаткову плату

Гірськолижні підйомники

Все це включено в ваш пакет!

Club Med робить все для того, щоб ви залишилися задоволені відпочинком. Скориставшись пропозицією по системі all inclusive, ви отримуєте необмежений доступ до гірськолижних підйомників.

Індивідуальний підхід до відпочинку

#легко

Зайшовши в особистий кабінет, ви можете забронювати і спланувати своє перебування у нас, щоб насолоджуватися відпочинком безпосередньо з моменту прибуття. Безтурботний відпочинок гарантовано! Ви можете вибрати спорядження, уроки гірських лиж і навіть послуги няні. Всього кілька клацань мишкою, і ми вже будемо готові організувати для вас незабутній відпочинок.

Кращі гірськолижні курорти

Чудові спогади

Якщо ви мрієте про катання з гірських схилів, не втрачайте часу! Наші курортні комплекси розташовані в безпосередній близькості від схилів в серці найкращих гірськолижних курортів. Насолоджуйтеся відпочинком по повній!

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З УСІМА НАШИМИ ГІРСЬКОЛИЖНИМИ КУРОРТАМИ

Відео-презентація пакетних пропозицій з гірськолижного відпочинку all-inclusive

Відпочинок без турбот. У наших курортних містечках ви знайдете все, що вам потрібно, від гірськолижних підйомників та професійного спорядження до вишуканих ресторанів. Насолоджуйтеся відпочинком.