Гірськолижний відпочинок для вашої родини

Сімейний гірськолижний відпочинок разом з Club Med. Ми пропонуємо вам унікальну можливість провести незабутні хвилини радості з найближчими людьми, насолоджуючись веселим та активним відпочинком на гірськолижних схилах. Наш пакет включає все, що потрібно для ідеальної відпустки: уроки гірськолижного майстерності з кваліфікованими інструкторами, скі пасси і доступ до підйомників, професійний догляд за дітьми різного віку та розважальні програми в наших дитячих клубах, а також повний пансіон - сніданок, обід і вечерю. Просто забудьте про турботи і розслабтеся: вам залишиться тільки насолоджуватися незабутніми моментами зимового відпочинку всією сім'єю на чарівних альпійських схилах.

УРОКИ ГІРСЬКИХ ЛИЖ, СКІ-ПАСИ - У ВАШ ПАКЕТ ВКЛЮЧЕНО ВСЕ

Наші гості отримують скі пасси і ліфт пасси відразу ж після прибуття на курорт, при реєстрації. Заїзди на гірськолижні курорти зазвичай здійснюються в неділю, скі пасси діють з понеділка по суботу. З понеділка починаються заняття гірськими лижами в групах не більше 10 чоловік, розділених по більш ніж 10 рівнях катання, під керівництвом професійних інструкторів національних гірськолижних шкіл (ESF, SCI і інших в залежності від країни). Заняття проводяться 5 днів, по кілька годин в першій половині дня і в другій, але іноді гостям пропонують відправитись у віддалені зони катання в цьому випадку заняття може тривати до 5 годин, з перервою на обід, який відбудеться на іншому курорті Club Med. І пам'ятайте в ваш гірськолижний тур до Франції (або в будь-яку іншу країну) від Club Med все це включено за замовчуванням. Так що залиште турботи і зосередьтеся на головному - на підкоренні схилів!

ПІДГОТОВЧІ ГІРСЬКОЛИЖНІ ЗАЙНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3 РОКІВ

Дозвольте вашому малюку відкрити для себе гірські лижі - він уже готовий! А ми забезпечимо безпеку і грамотність освітнього процесу: наші дбайливі і професійні GO перетворять базовий курс підготовки в захоплюючу подорож у світ гірськолижного спорту, в кінці якого ваш малюк перетвориться на справжнього спортсмена! Початкові лижні курси проводяться паралельно із заняттями для дитячого клубу Petit Club Med.
\ * За додаткову вартість

Наші курорти з підготовчими гірськолижними заняттями

Valmorel Chalets
Valmorel Chalets