Сонце чи сніг, близько або далеко: ваша відпустка - ваш вибір! У вашому розпорядженні 68 курортів мережі Club Med, і куди б ви не відправилися - Європа, Азія, Африка, Кариби - ви обов'язково потрапите на курорт своєї мрії.

Без сумніву, Альпи - найвищі та найдовші гори в Європі - ідеальне місце для незабутнього гірськолижного відпочинку. Але це ще не все! Окрім зимових видів спорту, Альпи - прекрасне місце для поїздки влітку. Вони зустрінуть вас традиційними дерев'яними будиночками, сироварнями та самобутньою культурою.

Cefalù
Cefalù
Розкішний асортимент

Cefalù

Італія

Європа - це сучасний континент з багатою історією. Середньовічні замки - мовчазні свідки вікового протистояння прогресу і традицій. Потопаючі в зелені села змінюють переконливі гірські ланцюги та безтурботні пляжі, а багата європейська спадщина чекає своїх поціновувачів в музеях і галереях.

Індійський Океан заповнює собою величезний простір між Африкою і Австралією. Унікальний рельєф регіону та сприятливий клімат зробили його фаворитом для тих, хто прагне вирватися з повсякденного життя та поринути в красу природи і неспішний релакс.

Азія - це найбільший континент. Наповнена мусонами Індія, засніжені Гімалаї, вологі джунглі В'єтнаму і Камбоджі. Азія - земля дивовижних пейзажів, які чергуються з храмами, що дбайливо зберігають свої традиції за увитими виноградником стінами.

Для тих, хто закоханий в сонце, море, пісок і спорт, Кариби - справжній рай. Білі піщані пляжі, тепле бірюзове море та безліч розваг для гостей будь-якого віку зроблять відпочинок на Карибах ідеальним.

Cancún
Cancún
З розкішним простором

Cancún

Мексика

Простягнувшись від Карибського моря до Полярного кругу, Північна Америка може похвалитися приголомшливою різноманітністю ландшафтів. А Центральна Америка - це спадщина великих мезоамериканських цивілізацій, це родючі долини та неймовірне різноманіття рослин і тварин.

Древні руїни, шумні столиці і національні заповідники... Африка - унікальна суміш традицій та сучасності. Посушливі пустелі змінюють родючі джунглі. Можливості для дослідження дикої природи безмежні, і кожен турист знайде щось цікаве для себе.