Катання на лижах

Уроки для всіх рівнів - від початківців до досвідчених лижників

Готові до зимового гірськолижного відпочинку? У Club Med наш відпочинок включає в себе уроки катання на лижах для початківців і досвідчених лижників. Англомовні інструктори з національних гірськолижних шкіл формують групи з 12 осіб з однаковими здібностями і організовують день катання на лижах (ранкові та денні заняття) з понеділка по п'ятницю (при бронюванні класичного семиденного пакету).

Безкоштовний абонемент на підйомник

Ваш гірськолижний відпочинок за системою "все включено" в Club Med Ski включає 6-денний абонемент на підйомник (при бронюванні класичного семиденного пакету), ваш абонемент буде готовий до отримання, коли ви прибудете на курорт, так що не втрачайте часу даремно.

Професійне спорядження та лижні роздягальні на наших курортах

На всіх наших гірськолижних курортах є роздягальні для вашого гірськолижного спорядження, а орендоване спорядження видається на курорті, тому вам не потрібно витрачати час на відвідування найближчого пункту прокату лиж, оскільки все це здійснюється на гірськолижному курорті Club Med.

Індивідуальний досвід для всіх

Ми пишаємося нашою пропозицією гірськолижного відпочинку за системою "все включено". Незалежно від того, подорожуєте ви з групою друзів чи шукаєте ідеальний сімейний гірськолижний відпочинок, ми пропонуємо вам на вибір понад 18 курортів в Альпах.

Сноубординг та інші зимові види спорту

Сноубординг

Уроки сноубордингу для всіх рівнів, від початківців до просунутих

Сноубордисти користуються тими ж привілеями, що й лижники: англомовні інструктори з національних шкіл сноубордингу формують групи з 12 осіб з однаковими здібностями та організовують день сноубордингу (ранкові та післяобідні сесії) з понеділка по п'ятницю (при бронюванні класичного семиденного пакету послуг).

Якщо ви не впевнені, чи підходить вам сноубординг, ознайомтеся з нашим путівником по сноубордингу, щоб дізнатися, чого очікувати.

Безкоштовний абонемент на підйомник

При бронюванні 7-денного гірськолижного відпочинку в Club Med ви отримуєте безкоштовний 6-денний абонемент на підйомник, який ви отримаєте одразу після прибуття на курорт, тож вам не доведеться витрачати час перед тим, як вирушити на лижні траси.

Професійні сноуборди та черевики на наших курортах

Отримайте свій сноуборд і черевики прямо з курорту, а роздягальні будуть готові до використання. Наш пакет "все включено" ідеально підходить для тих, хто хоче кататися на сноуборді, не турбуючись про збір спорядження за межами курорту.

Програма катання на сноуборді для дітей від 8 років

Ви подорожуєте з сім'єю, і діти хочуть спробувати покататися на сноуборді. Чудова новина: наші гірськолижні курорти Club Med пропонують катання на сноуборді з 8 років. Діти будуть об'єднані в групи відповідно до їхнього рівня, від початківців до просунутих сноубордистів, і зможуть насолоджуватися професійним керівництвом Національної гірськолижної школи.

Скандинавська ходьба та інші види спорту на снігу

Спробуйте щось нове

- Скандинавська ходьба
- Катання на гірських велосипедах*
- Катання на собачих упряжках*
- Катання на ковзанах*
- Бобслей*

*За додаткову плату

Перегляньте гірськолижні канікули Club Med в Альпах

Найкращі гірськолижні курорти на зиму 2023 року

Tignes
Tignes
Зима
З розкішним простором

Tignes

Франція

Valmorel
Valmorel
Зима
З розкішним простором

Valmorel

Франція