Зробіть його незабутнім разом із Club Med

Ніщо не робить святковий сезон більш чарівним, ніж занурення в зимовий дивосвіт сімейних розваг. З візитом Санти, прикрашанням ялинки та декадентським різдвяним застіллям, ми завершили все це з бантиком на голові!

Наші різдвяні свята за системою "все включено" спеціально розроблені, щоб задовольнити потреби всієї родини, без святкової метушні, яку ви залишите вдома. У Club Med ми дбаємо про те, щоб наші розкішні сонячні та гірськолижні курорти щороку на Різдво набували особливого блиску, щоб ваші різдвяні канікули за кордоном стали ще більш чарівними.

На всіх наших курортах ви можете розраховувати на дивовижні різдвяні канікули з чудовими стравами та розвагами. Наші ресторани перетворюються на щось вражаюче і з нетерпінням чекають на апетитні святкові страви, створені нашими шеф-кухарями світового класу.

Різдвяні канікули в Альпах

Все це включено до програми Club Med

Що, якби єдине, про що вам потрібно було б турбуватися, - це насолоджуватися магією моменту? Поспостерігайте, як Санта-Клаус прилітає на вертольоті або спускається на лижах з гірськолижних трас. Наші гірськолижні курорти Club Med, що працюють за системою "все включено", запропонують вам дивовижну програму та сюрпризи на святкові тижні. Крім того, ви зможете насолодитися чудовим катанням на лижах чи сноуборді, адже у Club Med скі-паси та уроки під керівництвом професійних інструкторів ESF включені у вартість проживання! Обирайте один з наших чудових гірськолижних курортів в Альпах для своїх різдвяних канікул.

Різдвяний пляжний відпочинок

Все це включено до програми Club Med

Насолоджуйтесь чарівним святом наприкінці року з родиною під відкритим сонцем. Санта-Клаус доставляє свої подарунки на наших курортах "Зимового сонця" і може здивувати вас своїм прибуттям на водному мотоциклі або гелікоптері! У новорічну ніч зустрічайте 2022 рік на білосніжному піщаному пляжі, насолоджуючись живою музикою, феєрверками та шампанським - все для того, щоб ви могли насолодитися дивовижним святковим відпочинком із сім'єю або друзями.

Різдвяні пляжні курорти

Різдвяна програма

На гірськолижних схилах чи під сонцем - святкуйте Різдво з Club Med.
Ось що вас чекає!

Різдво у горах

Гірськолижна програма

Різдво під сонячним промінням

Літня програма

Час

Різдвяне катання на лижах

Різдво під сонячним промінням

Святвечір

16:30

Святий Миколай в'їжджає на санях або лижах

Святий Миколай припливає на катамарані

19:00

Закуски під живу музику

Закуски під живу музику

20:30

Святкова трапеза

Святкова трапеза

22:30

Розваги для будь-якого віку

Розваги для будь-якого віку

Різдво Христове

09:30

Лижна прогулянка

Пляжна прогулянка

12:30

Різдвяна вечеря

Різдвяна вечеря

17:00

Відкриття подарунків

Відкриття подарунків