Ідеальне поєднання розкішних сучасних інтер'єрів і чарівності природи

EXCLUSIVE COLLECTION

Розкішна вілла на іншому кінці Землі, бунгало на відокремленому атолі або шале в горах, де ви відчуваєте себе як вдома, і насолоджуєтеся кожною хвилиною, проведеною там. Для сімейних подорожей, для відпочинку удвох або в компанії друзів - елегантні вілли і шале Club Med стануть для вас райським місцем неподалік від багатолюдного курортного комплексу, а Club Med подбає про те, щоб вам не було нудно.

ВИШУКАНИЙ ДИЗАЙН І КОМФОРТНА АТМОСФЕРА

ВІДПОЧИНОК В ОТОЧЕННІ РОЗКОШІ

Розташовані серед мальовничих гірських схилів просторі вілли і шале з 2-4 спальнями для сімейного відпочинку, а також для тих, хто подорожує удвох або в компанії друзів.

ОСОБИСТИЙ ДВОРЕЦЬКИЙ

РОЗКІШНИЙ СЕРВІС

Персональний дворецький і консьєрж подбають про те, щоб ви ні в чому не мали потреби.

ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО

РОЗКІШ ЯК СПОСІБ ЖИТТЯ

Тут виконуються мрії кожного гостя, тому у вас залишаться найприємніші спогади про відпочинок.

ДОСТУП ДО ПОСЛУГ КУРОРТНОГО КОМПЛЕКСУ CLUB MED

Розкішні ВРАЖЕННЯ

При розміщенні на віллах і в шале ви можете користуватися всіма послугами курортного комплексу і брати участь в різних розвагах. Крім того, до ваших послуг сервіс Pyjamas Club Med, щоб ваша дитина була під наглядом персоналу G.O у вечірній час. Ці послуги надаються за додаткову плату. Кількість місць обмежена. Будь ласка, попередньо запитайте інформацію про конкретний курорт.

Унікальні враження від відпочинку на віллах Finolhu Villas на Мальдівах

На приватному острові Гасфінолу, що омивається кришталево чистими водами Індійського океану, в оточенні білих піщаних пляжів розташовані вілли Finolhu Villas - райське містечко для закоханих пар. З острова всього за 5 хвилин на човні можна дістатися до курорту Kani Club Med, де ви можете насолодитися всіма наявними послугами та розвагами.

Наші розкішні вілли і шале

Роскошный отдых в раю

EXCLUSIVE COLLECTION

Відкиньте турботи, нехай їх підхопить вітер. Ми впевнені, ви будете зачаровані магічною природою унікальних куточків нашої планети. Насолоджуйтеся безтурботним відпочинком на розкішних курортах категорії «П'ять тризубів», де кожне розвага і послуга будуть підібрані для вас індивідуально, і де всі ваші мрії втіляться в життя.

Наші курорти 5§:

Cefalù
Cefalù
Розкішний асортимент

Cefalù

Італія

Наші квартали 5§ є на курортах: