Відпочинок без компромісів!

Ніяких турбот, тільки відпочинок!

Катайтеся на лижах, перезавантажуйте свідомість, вдихайте чисте гірське повітря - з сім'єю, дітьми чи з коханими. Розслабтеся і отримуйте задоволення, а ми подбаємо про все інше!

КАТАТИСЯ НА КРАЩИХ СХИЛАХ!

Кілометри ідеальних трас і лавина захоплення!

Кращі курортні зони Альп: Шамоні, Три долини, Парадіскі.
Велика кількість трас усіх рівнів складності (зелені, сині, червоні, чорні) - для новачків, просунутих, професіоналів і справжніх екстремалів.

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Краса природи і дотик до історії.

Курорти Club Med мають унікальною історію. Наприклад, престижний швейцарський готель Villars-sur-Ollon був популярний вже в 1920х роках (тоді сюди з'їжджалася вся європейська богема), а поруч із курортами Pragelato Sestriere і Meribel le Chalet проходили зимові олімпійські ігри (2006-го і 1992-го років). Крім того, курорти зручно розташовані на схилах, недалеко від підйомників - ви зможете кататися "від дверей"

ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ КАТАННЯ

Скіпасс і групові тренування включені.

Наші гості не стоять у чергах - скіпасс чекає на них відразу після прибуття! Ми проводимо групові заняття різної складності для відпочиваючих усіх рівнів підготовки (індивідуальні заняття та спорядження надаються за додаткову вартість). За тиждень тренувань ви будете розтинати схили, навіть якщо встали на лижі вперше, і оволодієте найскладнішими трасами, якщо ви любитель зі стажем.

Веселощі? Тільки для всієї родини!

Діти різного віку будуть у захваті від своїх канікул!

Ми подбаємо про 4-місячних і про 17-річних. Уроки катання, санки, кулінарні майстер-класи, змагання з ліплення сніговиків - і все це на тлі Монблану!

ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВСІХ ВІКІВ

Ваша дитина виросте чемпіоном!

Навчання з професійними тренерами і російськомовними супроводжуючими. Групові заняття гірськими лижами з дітьми від 4 до 17 років і сноубордом - від 8 до 17 років, - включені, а для трирічних малюків передбачені особливі гірськолижні активності на схилах.

ВСЕ ДЛЯ ДІТЕЙ

Щасливі діти = щасливі батьки

Ви в захваті від запаморочливих спусків, але турбуєтеся, що вашим дітям нудно? Як би не так! Наші G.O. подбають про те, щоб діти весело проводили час і досягали висот у спортивних, творчих і пізнавальних активностях.
На курортах є усе необхідне для відпочинку з малюками: кімнати для годування, коляски, бебісітери, дитячі куточки і ресторани.

Щастя? Можна і без лиж!

Відпочивайте в своєму стилі, ми надамо всі можливості

Apre \ -ski в Club Med включає повний комплекс розваг та послуг: шведський стіл з закусками, безлімітний бар, SPA, вечірні шоу-програми.

ЗИМОВІ ВИДИ СПОРТУ

Зимові види спорту в усій їх різноманітності

На наших курортах ви зможете покататися на спеціально навчених їздових соб