ЇМ сподобається свято їхніх дітей

Вам сподобається бачити їхні посмішки

Якщо так багато батьків довіряють нам свої канікули, це тому, що вони знають, що їхні діти поїдуть щасливими та особистісно зросли завдяки нашому професійному догляду за дітьми під час канікул. Незалежно від того, чи їм 4 місяці, чи 17 років, ми пропонуємо заходи та умови, адаптовані до їхнього віку, а також до сезону, середовища кожного курорту і, особливо, до їхніх характерів. У супроводі ентузіастів G.Os® вони розважаються, дивуються та зростають у впевненості в собі... щасливі, як діти в Club Med.

Рекомендовані курорти для сімейного відпочинку

Діти до 6 років проживають безкоштовно на сонячних курортах / до 4 років на гірськолижних курортах!

Спеціальні дитячі тарифи цілий рік

Сім'я на першому місці. Саме тому Club Med щойно запровадив новаторську цінову політику для дітей. Незалежно від віку, ваші діти знайдуть все необхідне, щоб насолодитися ідеальним сімейним відпочинком. Єдина відмінність полягає в тому, що з нашими новими спеціальними дитячими тарифами маленькі гості залишаються у великому виграші!

Пропозиція Sun Kids

ДІТИ ДО 6 РОКІВ ПРОЖИВАЮТЬ БЕЗКОШТОВНО НА ПЛЯЖНИХ КУРОРТАХ

§ Проживання для малюків та дітей дошкільного віку безкоштовне для всіх віком до 6 років, цілий рік
§ діти віком від 6 до 11 років отримують знижку 50% від вартості проживання
§ підлітки до 18 років отримують знижку 20%.

(У піковий сезон діють спеціальні ціни, які становлять відповідно 75%, 30% та 10% від стандартних цін. Знижки поширюються на вартість проживання в готелі Club Med, але не на перельоти).

Гірськолижна дитяча пропозиція

ДІТИ ДО 4 РОКІВ ПРОЖИВАЮТЬ НА ГІРСЬКОЛИЖНИХ КУРОРТАХ БЕЗКОШТОВНО

§ Дітям до 4 років вхід безкоштовний,
§ діти від 4 до 11 років отримують знижку 50%
§ підлітки до 18 років отримують знижку 20%.

(У піковий сезон діють спеціальні ціни, які становлять відповідно 75%, 30% та 10% від стандартної ціни. Знижки застосовуються до ціни на відпочинок на суші).

50 років досвіду та професіоналізму

Оскільки гармонія означає надання кожному власного простору, Club Med з самого початку передбачив спеціальні клубні послуги для всіх вікових груп. Скористайтеся унікальним ноу-хау Club Med, щоб насолодитися чудовим відпочинком зі своїми дітьми, з печаткою довіри і спокою.

Довіра та спокій

Завдяки довірі та розумінню, які ваші діти розвивають з нашими GO's®, Club Med навчає їх правилам самостійності. Але за межами організованих заходів дитячого клубу ми просимо вас уважно стежити за їх пересуванням, особливо поблизу басейну (навіть якщо там присутні рятувальники). Батьки можуть бути спокійні за своїх дітей, адже ми пропонуємо послуги з догляду за дітьми під час відпустки.

Дитячі клуби, кваліфікація та обладнання

У Baby Club Med®, Petit Club Med® та Mini Club Med® ваші діти в руках кваліфікованих вихователів: у Франції більшість з них мають диплом BAFA або кваліфікацію по догляду за дітьми; в інших країнах вони мають еквівалентну кваліфікацію або значний досвід роботи по догляду за дітьми.

Пункт прийому в дитячому клубі

Після прибуття на курорт діти повинні бути записані до дитячого клубу Baby Club Med®, Petit Club Med® або Mini Club Med® батьками або дорослими, які за них відповідають. Не забудьте повідомити менеджера клубу, якщо у вашої дитини є алергія, або про інші важливі моменти, пов'язані зі звичками або потребами дитини.

Від 4 до 23 місяців

Перше незабутнє свято

"Baby Club Med®", обладнання для догляду за дітьми, харчування для немовлят... Ми продумали все, щоб ваше перше свято (та й їхнє теж) пройшло якомога м'якше.

Один день з життя міні-чемпіона

Пишаєшся ними? Поділіться цим в Instagram: #ClubMed

Не хвилюйтеся, наші вихователі будуть поруч. Вони подбають про те, щоб ваші діти отримували задоволення і прагнули до зірок.

9 ранку - Супер G.O.

Наші керівники створені для того, щоб подарувати вашим дітям свято їхньої мрії. Вони надихнуть їх спробувати нові види спорту, надихнуть вийти на сцену і заохотять подружитися з дітьми з усього світу.

11.30 - Маленькі шеф-кухарі

Незабаром діти стануть міні-шефами на кулінарних майстер-класах дитячого клубу. Дозвольте їм відкрити для себе нові смаки та створити власну шедевральну страву.

3:00 - Неймовірний талант

Вони вже були шанувальниками верхової їзди, футболу, тенісу ... На додаток до вдосконалення своїх навичок, вони відкриють для себе інші види спорту, такі як літаюча трапеція або водні лижі. Вони запам'ятають це назавжди!

20:00 - У центрі уваги

Народжується зірка! На канікулах ваші діти відкриють для себе співи, танці та будуть грати головні ролі у виставах на курорті. Поспішайте зайняти місце до початку вистави.