Сейшельські островиSeychelles

Seychelles

Seychelles

Сейшельські острови

Ваш приватний куточок раю

Відчуття самотності серед картинних пейзажів! Club Med Seychelles- єдиний курорт на приватному острові Св. Анни, розташованому в самому серці Сейшельського архіпелагу. Національний морський парк, що його оточує- одне з найкращих місць у світі для снорклінгу да дайвінгу. Гуляючи джунглями, в пошуках чорного папуги або підкорюючі хвилі Індійського океану на каноє з скляним дном- дорослі та діти відчують себе справжніми першовідкривачами. Треккінг, фрі-дайвінг, сімейна йога, вітрильний спорт - це лише незначна частина видів спорту, що їх можна спробувати на новому курорті. Бірюзовий океан, затишні лагуни, біло-сніжно піщані пляжі, тисячолітні скелі, пагорби, що потопають у зелені..... Приготуйтеся відвідати справжній Острів скарбів- де ваші враження - і є найкоштовнішим скарбом.

Кращі активності на Сейшелах

Практична інформація

  • Острів Святої Анни
  • Острів Святої Анни, Вікторія, Махе
  • SEZ
  • Республіка Сейшели

Найближчій пункт прибуття:

Аеропорт Вікторія Сейшельські острови

30 хвилин

Стратегія сталого розвитку та відповідального туризму
"Ні" пластику на курортах Club Med
На наших курортах немає одноразового пластику. Замість пластикових пляшок – скляні, з дерев'яними кришками. У них можна зберігати воду в номері, а також взяти на пляж.
Збереження коралових рифів
Ми активно співпрацюємо з WiseOceans – компанією з охорони морського середовища, яка також здійснює освітню діяльність у регіоні. Спільно ми розвиваємо місцевий кораловий розплідник для відновлення та збереження кількох видів морських коралів.
  • За додаткову вартість

Введіть дані нижче, щоб розрахувати вартість поїздки

1. Оберіть транспорт

Ціни в календарі вказані на 1 особу при двомісному розміщенні в номері базової категорії.
Останнє оновлення цін: 24 години назад.

2. Виберіть дати прибуття та від'їзду

3. Виберіть кількість гостей