Seychelles
Сейшельські острови

Ми робимо все можливе, щоб ваш відпочинок в Club Med залишався для вас максимально звичним і таким же незабутнім. Наш науковий комітет, що складається з медичних експертів, розробив протокол Safe Together, який діє на всіх курортах, відкритих для бронювання.
 
Відповідно до нього в період з 21 травня по 30 вересня 2021 року після прибуття на наші курорти кожній особі віком від 11 років необхідно надати один з наступних документів:
 

  • негативний ПЛР-тест або тест на наявність антитіл до COVID-19 англійською або французькою мовою, отриманий не раніше, ніж за 72 години до прибуття (тим, у кого не зроблена вакцина від COVID-19)
  • сертифікат про вакцинацію від Covid-19 англійською або французькою мовою.

При відсутності одного з цих документів в доступі на курорт буде відмовлено зазначеній особі, а також - що супроводжує опікуну, якщо особа є неповнолітньою.
 
Детальніше про заходи безпеки в наших готелях тут

Ваш приватний куточок архіпелагу

Відчуття самотності серед картинних пейзажів! В самому серці архіпелагу Сейшельських островів національного морського парку на приватному острові Сент-Енн розташований єдиний та унікальний готель: Клубний курорт Med Seychelles з екологічним сертифікатом. Тут дорослі та діти можуть пробудити свого внутрішнього Робінзона Крузо на святі в цілковитій гармонії з природою, де багато заходів пов'язані з Індійським океаном та його красивими пейзажами. Трекінг, безкоштовний дайвінг, йога для батьків і дітей та байдарки зі скляним дном - це лише деякі задоволення, якими можна ділитися. Усі вони повинні викликати щастя у кожного члена сім’ї. Бірюзові води, білі піщані пляжі, облямовані скелями, пагорби, вкриті пишною рослинністю ... рай тут не здається дуже далеко!

Кращі активності на Сейшелах

Практична інформація

  • Острів Святої Анни
  • Острів Святої Анни, Вікторія, Махе
  • SEZ
  • Республіка Сейшели

Найближчій пункт прибуття:

Аеропорт Вікторія Сейшельські острови

30 хвилин

  • За додаткову вартість

Введіть дані нижче, щоб розрахувати вартість поїздки

1.Виберіть дати прибуття та від'їзду

2.Виберіть кількість гостей

Вам також сподобаються