Взимку французькі Альпи ідеально підходять для того, щоб насолоджуватися гірськолижним спортом. А влітку вони перетворюються на маленький рай на землі! Як просто тут забути про метушню великих міст та набути гармонії... Чуєте? Спів птахів, шелест дерев, дитячий сміх - цій мелодії судилося стати ідеальним саундтреком до ваших літніх канікул в горах. Прогуляйтеся по альпійських селах та стежинах, що петляють серед смарагдових схилів, наважтеся проїхатись на гірському велосипеді або просто поваляйтеся в траві, милуючись прозорою водою озер. Що ще? Скандинавська хода, прогулянки з професійними гідами, занурення в магію SPA і звичайно, дивовижна кухня, яка підкорює з першого до останнього шматочка. Чи не так, усе геніальне просто? Просто і геніально, як гарячий французький багет!

Les Arcs Panorama

Відвідайте Club Med Les Arcs Panorama в теплі місяці, щоб насолодитися літнім відпочинком з освіжаючою різницею. Цей курорт, натхненний лісом, поєднує активний відпочинок на свіжому повітрі та релаксацію для всіх вікових категорій, ідеально підходить для сімейного літнього відпочинку в горах за системою "все включено" та відпочинку на природі у французьких Альпах. Для додаткової розкоші оберіть люкс у нашому 5-зірковому розкішному просторі Le Belvédère.

Grand Massif Samoëns Morillon

Club Med Grand Massif Samoëns Morillon - це прекрасний сучасний курорт, розташований на краю плато Saix, що ідеально підходить для туристичних поїздок за системою "все включено", оздоровчих рекреацій та сімейного літнього відпочинку у французьких Альпах. Пориньте в літню гірську атмосферу, зарядіться енергією та вирушайте назустріч пригодам у цьому прекрасному регіоні.

La Rosière

Курортний Club Med La Rosière, розташований на схилах Тарентезу, на висоті 1950 метрів, пропонує можливість відчути справжні та незаймані гори. Панорами та заходи сонця над національним парком Вануаз надзвичайні і запрошують споглядати грандіозну природу. Курорт пропонує атмосферу савойських традицій лише за декілька кроків від Італії. Тут подають страви місцевої кухні з обох країн. Відкритий плавальний басейн, безліч пішохідних стежок, студія йоги та заняття на природі для найменших роблять Club Med La Rosière сімейним та благополучним курортом.

Valmorel

Відкрийте для себе французький регіон Савойя в сонячних променях у Club Med Valmorel. Цей літній гірський курорт ідеально підходить для альпійського оздоровлення та сімейного літнього відпочинку за системою "все включено", піших і велосипедних прогулянок на свіжому гірському повітрі.

Valmorel
Valmorel
Літо
З розкішним простором

Valmorel

Франція

Valmorel Chalets

Поряд з містечком Club Med Valmorel, на висоті 1460 метрів, на гірському схилі розташувалися шале для зимового і літнього відпочинку. Архітектор П'єр Дьєн створив в Савойському регіоні окремий магічний світ, що ідеально вписався в пейзаж - натуральні матеріали, теплі тони, поєднання природних форм і сучасних ліній.

Serre Chevalier

На висоті 1400 м в серці Південних Альп, посеред національного парку Екреном, поруч з прекрасним озером розташувалося альпійське селище з затишними французькими шале.

Вам також сподобаються...