Літні курорти в

Французьких Альпах

Взимку французькі Альпи ідеально підходять для того, щоб насолоджуватися гірськолижним спортом. А влітку вони перетворюються на маленький рай на землі! Як просто тут забути про метушню великих міст та набути гармонії... Чуєте? Спів птахів, шелест дерев, дитячий сміх - цій мелодії судилося стати ідеальним саундтреком до ваших літніх канікул в горах. Прогуляйтеся по альпійських селах та стежинах, що петляють серед смарагдових схилів, наважтеся проїхатись на гірському велосипеді або просто поваляйтеся в траві, милуючись прозорою водою озер. Що ще? Скандинавська хода, прогулянки з професійними гідами, занурення в магію SPA і звичайно, дивовижна кухня, яка підкорює з першого до останнього шматочка. Чи не так, усе геніальне просто? Просто і геніально, як гарячий французький багет!

Les Arcs Panorama

Розташований на сімейному гірськолижному курорті Arcs 1600 (регіон Парадіскі), він ідеально підходить для відпочинку в Альпах - це не тільки привілеї Club Med та унікальний all-inclusive, який дійсно включає все, але й прекрасна можливість отримати насолоду від мальовничих схилів, спробувати безліч спортивних дозвіль та розслабитися в SPA CINQ MONDES.

Grand Massif Samoëns Morillon

З боку Grand Massif Samoëns Morillon нагадує казковий замок, що виростає прямо зі скелі і створений в кращих традиціях. Він зачаровує альпійською архітектурою. Саме тут, серед ароматів альпійських трав і приголомшливих видів, ми створили маленький шматочок раю, призначений для незабутнього сімейного відпочинку.

На вас чекають преміальний all-inclusive, спортивні тренування на запашних альпійських луках і розваги, що сподобаються абсолютно всім, незалежно від віку і смаків! Дихайте на повні груди, відновлюйте сили і відкривайте дивовижну красу регіону Гран Міцпою, поки ваші діти стають зірочками наших дитячих клубів.

Peisey-Vallandry

Розташований на висоті 1600 метрів (5250 футів) в долині Тарантес, серед гірських потоків і озер, модрин і ялин, курорт Peisey-Vallandry - втілення духу савойських гір.

Valmorel

Курортне містечко Club Med Valmorel, спроектований архітектором П'єром Дьєн, розташувався серед соснових лісів і гірських пейзажів на висоті 1460 м. Це перший гірськолижний курорт Франції, який отримав сертифікат "Стандарт високої якості навколишнього середовища" завдяки принципам архітектури і екоматеріалам, з яких він побудований. відпустка в Valmorel змінить ваше уявлення про те, яким буває відпочинок в Альпах.

Valmorel Chalets

Поряд з містечком Club Med Valmorel, на висоті 1460 метрів, на гірському схилі розташувалися шале для зимового і літнього відпочинку. Архітектор П'єр Дьєн створив в Савойському регіоні окремий магічний світ, що ідеально вписався в пейзаж - натуральні матеріали, теплі тони, поєднання природних форм і сучасних ліній.

Serre Chevalier

На висоті 1400 м в серці Південних Альп, посеред національного парку Екреном, поруч з прекрасним озером розташувалося альпійське селище з затишними французькими шале.

Вам також сподобаються...