Європа - це сучасний континент з багатою історією. Середньовічні замки - мовчазні свідки вікового протистояння прогресу і традицій. Села, що потопають у зелені змінюють значні гірські ланцюги і безтурботні пляжі, а на багату європейську спадщину чекають своїх поціновувачів у музеях та галереях.

Відпочинок в Туреччині

Туреччина- це любов назавжди! Чисте море з приватними пляжами та смачна кухня, все для занять спортом і дитячі клуби, all- inclusive, яким його придумали ми... і звичайно команда GO, яка за вами дуже скучила!

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Туреччині

Відпочинок в Греції

Батьківщина демократії зустрічає гостей блакитним морем і величними руїнами. Кожен з численних островів Егейського і Іонічного морів має свою унікальну культуру і ландшафт, які можна відкривати знову і знову.

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Греції

Відпочинок у Франції

Франція - країна культури та мистецтва, середньовічних міст і портів, безтурботних сіл, гір та пляжів. Це - Ейфелева вежа, висока мода, вишукана кухня, вино і багато що інше. Франція: урок art-de-vivre.

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive у Франції

Відпочинок в Італії

Італія - це знаменита на весь світ кухня, осколки Римської імперії та Альпи. Відкрийте для себе Північну Італію і італійську атмосферу Альп. Взимку - лижі і зимові види спорту, влітку - гольф та гірський туризм. Ви ніколи не забудете відпочинок в Італії.

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Італії
Cefalù
Cefalù
Розкішний асортимент

Cefalù

Італія

Відпочинок в Португалії

Португалія - батьківщина фантастичних узбереж. Недивно, що країна славиться багатими морехідними традиціями! Це золотий пісок, синє море та прекрасні пейзажі. Проста і смачна їжа. Населення тут ввічливе, скромне і доброзичливе.

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Португалії

Відпочинок в Іспанії

Розпаліть свою пристрасть і насолодіться справжньою розкішшю у відпустці Club Med за системою "все включено" в Іспанії. Літо тут надзвичайно спекотне і жваве, температура регулярно перевищує 30˚C. Для більш спокійного і трохи прохолодного відпочинку в Іспанії приїжджайте навесні та восени.

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Іспанії