Франція - країна культури і мистецтва, середньовічних міст та портів, безтурботних сіл, гір і пляжів. Це - Ейфелева вежа, висока мода, вишукана кухня, вино та багато іншого. Франція: урок art-de-vivre.

Opio en Provence

Солом'яні капелюхи, спів цикад, запашне оливкове масло ... Лазурний Берег та ідилія сільського життя - Прованс безсумнівно підкорить вас!

Vittel Golf Ermitage

Курортний комплекс Vittel Golf Ermitage розташований на території, відомого термального курорту в Вогезах, що охороняється. Розташований біля підземного джерела, кришталеві води якого з такою силою пробивають собі шлях до світла, готель в стилі ар-деко дарує відчуття елегантності та безтурботності.

Vittel Le Parc

Розташований в самому серці гір Вогези, на Спа курорті в оточенні 600 гектарів парків і лісів, Віттель ле Парк переосмислює традиції лікування термальною водою, з акцентом на спорт, здоров'я та енергію.

La Palmyre Atlantique

Уявіть собі унікальне місце площею 26 га в області Приморської
Шаранти у Франції, рай для любителів природи і водних видів спорту.
Містечко La Palmyre Atlantique розташувалося у Арві, навпроти
відомого кордофанськую маяка.

Sant'Ambroggio

На краю скелястого мису, між небом і морем, серед гаю, тишу якого порушує лише спів цикад, знаходиться курортний комплекс Sant'Ambroggio.

Cargèse

Містечко Cargèse знаходиться на півночі від Айяччіо, на західному узбережжі Корсики. Воно розташувалося над чистою водою прихованої бухти затоки Загонь. З його гірських схилів відкривається чудовий пейзаж на широкий піщаний пляж Куїні.