Ми придумали All Inclusive та дитячі клуби

Те, що треба для відпочинку без турбот

Club Med (скорочення від фр. Club Méditerranée - середземноморський клуб) був заснований близько 60 років тому, в 1950 році. Це була революційна ідея: за 16 тисяч франків для перших гостей були організовані заняття спортом, загальний стіл, масові заходи та проживання в солом'яних хатинах на узбережжі Майорки. Ідея мала такий величезний успіх, що з приватної ініціативи Club Med швидко розрісся в мережу курортів. Кожен з нових курортів продовжив традицію відпочинку за системою all-inclusive, яка не тільки стала для багатьох синонімом безтурботного відпочинку, а й принесла нам кілька нагород, в тому числі Globe Travel Award (свого роду «Оскар» в галузі туризму).

Дізнатися більше про all-inclusive в ClubMed

Найчудовіші куточки планети

І ми зберегли цю красу для вас

Кожне з 68 містечок Club Med розташоване серед унікальних природних ландшафтів. Наприклад, острів Фінолху на Мальдівах: уявіть собі сучасні еко-вілли на палях- де ви прямо зі своєї тераси можете стрибнути в бірюзові, кристально чисті води Індійського океану. Створюючи наші курортні комплекси, ми черпаємо натхнення в місцевому природному середовищі та культурі- саме тому, у нас ви можете насолодитися місцевим колоритом та казковою красою природи. Так як ми намагаємося мінімізувати вплив нашої діяльності на навколишнє середовище, контролюючи споживання води та електрики, а також робимо вибір на користь природних матеріалів в архітектурі, багато наших курортів отримали сертифікати Green Globe (якості навколишнього середовища).

Подивитися всі напрямки

Система "тризубів"

All Inclusive на курортах категорій 3 і 4 тризуба

Крім ексклюзивних пропозицій (праворуч), всі наші курорти належать до категорій 3 або 4 тризуба. Система тризубів склалася історично в рамках самого Club Med і не є прямим аналогом зоряної (тобто кількість зірок не дорівнює кількості тризубів), так як всі наші курорти пропонують розміщення за системою "все включено" (all inclusive) преміального рівня: широкий вибір типів розміщення і спортивних програм, чудовий шведський стіл і т.д. (Докладніше- на сторінці All Inclusive). Курортні комплекси категорії "4 тризуба" відрізняються від курортів з 3 тризубами вищим класом розміщення та більш широким набором включених програм.

Exclusive Collection

Відпочинок класу люкс: 5 тризубів, вілли та шале

"5 тризубів" - це категорія не цілого курорту, а особливих зон на території деяких курортів рівня "4 тризуба". Ця зона завжди відокремлена від основної частини курорту, і включає блок з розкішними дизайнерськими номерами та ексклюзивними лаунж. Гостям надається персоналізований сервіс, а доступ до неї відкритий тільки тим, хто проживає на її території. ВІЛЛИ ТА ШАЛЕ. Ця пропозиція люксового рівня для тих, хто віддає перевагу розміщенню в окремому будинку, з послугами особистого дворецького. На Мальдівах та на Маврикії можна забронювати приватну віллу, в Альпах ряд курортних комплексів пропонує розміщення в шале. КРУЇЗИ. Розкішний 5-мачтовий круїзний