Повний спектр задоволень після катання.

Як щодо того, щоб розслабитися в SPA в перервах між слаломом?

В Club Med ви знайдете щастя і за межами схилів. Випийте гарячий шоколад чи глінтвейн, спробуйте вишукані закуски, рушайте на масаж в SPA чи розслабтеся в басейні з підігрівом, а після - насолоджуйтеся видовищем вечірнього шоу. Завтра - знову підкорювати вершини!

Гора розваг за межами схилів.

Встигніть все за 7 днів відпочинку!

Щоб максимально урізноманітнити відпочинок, в Club Med пропонують широкий вибір ексклюзивних активностей: до, після чи замість катання на лижах. Запаморочливі поїздки на снігоходах, фітнес, йога, скандинавська хода - тут дозволені будь-які дозвілля!

Надихайтесь нашими альпійськими курортами.

Потіште смакові рецептори

Нехай насолода взлетить до найбільших вершин!

На схилах ви дуже швидко нагуляєте (а вірніше, накатаєте) апетит. Наші шеф-повара подбають про те, щоб задоволення від їх вишуканих страв було таким же великим, як задоволення від гірськолижного спорту. На вас чекають справжні шедеври місцевої та міжнародної кухні.
Не пропустіть: шеф-меню на курорті Val Thorens Sensations.

Дізнайтеся більше про легендарний курорт!

Доброзичливість та гостинність

Made in Club Med

Після цілого дня, проведеного на схилах, необхідно хороший відпочинок у затишній атмосфері і, звичайно, у хорошій компанії. З нашими G.O. ви завжди будете почувати себе "у своїй тарілці", а шведський стіл з вишуканими закусками і безлімітний бар тільки збільшать задоволення від життя.
А для повноцінного релаксу ви завжди можете відправитися у SPA (за додаткову вартість), де зможете сміливо забути про все на світі, окрім насолоди в чистому вигляді.