З того моменту, коли ви забронювали ваш відпочинок, Club Med буде з вами кожен крок на шляху до підготовки поїздки без будь-якого стресу. Відкрийте доступні послуги, які допоможуть вам повною мірою насолодитися досвідом Club Med! Якщо ви відмовитеся від отримання наших повідомлень, ці послуги будуть надіслані вам електронною поштою.

ÉCRAN СТРАХУВАННЯ

Club Med пропонує Вам можливість підписатися на страхування Ecran Total. Немає снігу, лижні травми, зламана техніка ... Страхування Ecran Total покриває всі ці неприємні випадки. Дух Club Med також означає захистити вас у всіх випадках! Щоб зареєструватися, зверніться до свого представника або зупиніться в агентстві.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

РЕЄСТРАЦІЯ ДО ДИТЯЧИХ КЛУБУ

Ваші діти віком від 4 до 17 років автоматично зареєструються в **Mini Club® ** і **Club Med Passworld® ** як частина пакетів "все включено" Club Med. **Baby Club Med® ** віком від 4 до 23 місяців і **Petit Club Med® ** віком від двох до чотирьох років, пропонуються як опція.

Наполегливо рекомендуємо зарезервувати місця під час бронювання. Щоб зареєструватися, увійдіть у свій обліковий запис клієнта, зверніться до агентства або зверніться до свого представника.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ДОДАТОК "MY CLUB MED"

Завантажте додаток My Club Med, щоб спланувати свою діяльність до приїзду та отримати поради, які зроблять комфортним ваше перебування.

ДОСТУП ДО СЕРВІСУ EASY ARRIVAL ОНЛАЙН

Прокат гірськолижного спорядження, реєстрація лижних класів, необхідна інформація по догляду за дитиною, інформація про реєстрацію та виїзд ... Наша онлайн послуга **Easy Arrival ** дозволяє підготувати поїздку так, щоб усе було готово до відпочинку! Це гарантовано безпроблемний спосіб заощадити час.

Ця послуга пропонується:
-За 40 днів до прибуття для срібних, золотих і платинових членів
-За 30 днів до приїзду в Turquoise Great Members

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Якщо ви зарезервували поїздку, що включає транспорт, ви отримаєте усі необхідні для вашої подорожі документи та трансфери. Якщо ви забронювали поїздку без перевезення, ми можемо організувати ваш трансфер на курорт. Місця для паркування * також доступні в більшості наших курортів.

ВАША ПІДГОТОВКА

Club Med з постійно з вами, щоб допомогти спланувати поїздку без стресу: Club Med підкаже, як спакуватися, глосарій ... ми подумали про все!

Вам також сподобається

ЩО СКЛАСТИ В ДИТЯЧУ ВАЛІЗУ?

Наближується час ваших зимових канікул і час пакування валіз. Щоб твоя маленька команда була готова підкорювати схили підготуйте все необхідне для цього.

ПРИСЛУХАЙТЕСЬ ДО НАШИХ ПОРАД

НАВЧАЙТЕСЬ КАТАТИСЯ НА ЛИЖАХ В CLUB MED

Незалежно від того, новачок ви чи професіонал, ви не тільки навчитеся, але й вдосконалите свій рівень разом з інструкторами національної лижної школи.

ТИЖДЕНЬ ЧИ ВИХІДНІ НА ЛИЖАХ: ЯК ОРНАНІЗОВАНІ ЛИЖНІ ВИХІДНІ В CLUB MED?

Один тиждень, вихідні чи короткий уікенд, знайдіть все, що вам потрібно у пакеті все включено Club Med. Відкрийте для себе нашу універсальну пропозицію для зимових видів спорту.

Відкрийте нашу пропозицію