Курорти Club Med придбали таку популярність, завдяки тому, що піклуються про кожну деталь. Ідеальні варіанти розміщення, відмінна інфраструктура, краще харчування, спорт, розваги та дозвілля для будь-якого віку та вподобань, цікава шоу-програма і багато іншого.

Але завжди є ті, хто навіть в умовах максимального комфорту хоче додати яскравих вражень: наприклад, від відвідування місцевих визначних пам'яток. Ми цілком підтримуємо ваше прагнення ближче познайомитися з іншою культурою і пропонуємо ідеї того, що можна подивитися біля наших містечок в екзотичних країнах.

Bali

Наше курортне містечко в Індонезії розташоване на півострові Букіт, в елітному курорті Нуса Дуа острова Балі. Тут у вашому розпорядженні вся краса життя в індонезійських тропіках: кілометровий пляж з білосніжним піском, розкішна природа і екзотичне меню.

Куди відправитися:
Храм Танах-Лот - унікальна споруда на прямовисній скелі, яка, за легендою, охороняється отруйними морськими зміями.
Балі-Барат - чудовий по красі парк з мангровими лісами і воістину райськими пейзажами.
Батубулан - автентичне балійске село, найдавніший центр різьблення по каменю, де можна поспостерігати за роботою майстрів і придбати сувеніри ручної роботи.
Храм Пура Лухур Улувату - один з 6 найважливіших духовних центрів острова, розташований на крутому схилі на висоті 70 м над рівнем моря.
Ліс мавп в Убуд - наповнений мавпами та іншою екзотичною фауною заповідник, відомий також своєю багатою флорою.
Сафарі парк і морський парк - один з найбільших парків країни з більш ніж 80 видами тварин, що проживають в природному середовищі.

Cancun Yucatan

Курорт Сlub Med на півострові Юкатан в Мексиці вважається одним із найкомфортніших та мальовничих. Крім білосніжного пляжу, оточеного рифами і відмінних місць для дайвінгу, відпочинок в Канкуні може запам'ятатися вам зануренням в мексиканську культуру.

Куди відправитися:
Чичен-Іца - один з найвідоміших храмових комплексів на всьому континенті, унікальний пам'ятник стародавньої цивілізації майя і одне з 7 чудес світу.
Ель-Меко і Ель-Рей - дві археологічні зони з розкопками стародавніх поселень, які відносять до 900 г.д.н.е.
Ушмаль - руїни стародавнього міста майя, оточені тропічними лісами.
Тулум - туристична зона, яка включає руїни древнього поселення майя, індіанське селище і всілякі закладу і магазини для туристів.
Інтерактивний акваріум Канкуна - дивовижний атракціон, де ви зможете поплавати разом з дельфінами, морськими левами, акулами і іншими підводними мешканцями.

Phuket

Наше містечко в Таїланді, на острові Пхукет - це мальовничий курорт в оточенні кокосових пальм, тропічних садів і чудового морського пейзажу.

Куди відправитися:
Національний парк Сірінат - величезний за площею природний заповідник з тропічними лісами і трьома упорядкованими пляжами.
Акваріум Пхукета - ідеальне місце для знайомства з підводною фауною в природному середовищі, навіть якщо ви не захоплюєтеся дайвінгом.
Зміїна ферма - ще один спосіб дізнатися ближче про місцевих мешканців, а заодно відчути прилив адреналіну.
Храм Ват Чалонг - один з найвідоміших буддійських храмів Пхукета, побудований близько 150 років тому.
Тайське село - місце, де можна не тільки зануритися в місцеву культуру, а й подивитися на яскраві танцювальні шоу, тайський бокс і битви на мечах.

Punta Cana

Курорт в екзотичній Домінікані, де ви зможете побачити Кариби у всій красі. Безтурботний ритм життя, зачаровує красою тропічної природи і найкомфортнішими умовами для відпочинку - і це ще далеко не все.

Куди відправитися:
Еко-парк «Очі природи» - унікальний екологічний парк в Пунта Кані на території 600 га, з екзотичною флорою і фауною у всьому різноманітті.
Національний парк Армандо-Бермудес - парк в провінції Сантьяго, в Центральній Кордильєрі (гірський хребет в центрі Гаїті), що дозволяє насолодитися дивовижними пейзажами.