Що відвідати поблизу наших екзотичних містечок?

Для тих, хто хоче максимум вражень від пляжного відпочинку

Курорти Club Med придбали таку популярність, завдяки тому, що піклуються про кожну деталь. Ідеальні варіанти розміщення, відмінна інфраструктура, краще харчування, спорт, розваги та дозвілля для будь-якого віку та вподобань, цікава шоу-програма і багато іншого.

Але завжди є ті, хто навіть в умовах максимального комфорту хоче додати яскравих вражень: наприклад, від відвідування місцевих визначних пам'яток. Ми цілком підтримуємо ваше прагнення ближче познайомитися з іншою культурою і пропонуємо ідеї того, що можна подивитися біля наших містечок в екзотичних країнах.

Bali

Наше курортне містечко в Індонезії розташоване на півострові Букіт, в елітному курорті Нуса Дуа острова Балі. Тут у вашому розпорядженні вся краса життя в індонезійських тропіках: кілометровий пляж з білосніжним піском, розкішна природа і екзотичне меню.

Куди відправитися:
Храм Танах-Лот - унікальна споруда на прямовисній скелі, яка, за легендою, охороняється отруйними морськими зміями.
Балі-Барат - чудовий по красі парк з мангровими лісами і воістину райськими пейзажами.
Батубулан - автентичне балійске село, найдавніший центр різьблення по каменю, де можна поспостерігати за роботою майстрів і придбати сувеніри ручної роботи.
Храм Пура Лухур Улувату - один з 6 найважливіших духовних центрів острова, розташований на крутому схилі на висоті 70 м над рівнем моря.
Ліс мавп в Убуд - наповнений мавпами та іншою екзотичною фауною заповідник, відомий також своєю багатою флорою.
Сафарі парк і морський парк - один з найбільших парків країни з більш ніж 80 видами тварин, що проживають в природному середовищі.

Cancun Yucatan

Курорт Сlub Med на півострові Юкатан в Мексиці вважається одним із найкомфортніших та мальовничих. Крім білосніжного пляжу, оточеного рифами і відмінних місць для дайвінгу, відпочинок в Канкуні може запам'ятатися вам зануренням в мексиканську культуру.

Куди відправитися:
Чичен-Іца - один з найвідоміших храмових комплексів на всьому континенті, унікальний пам'ятник стародавньої цивілізації майя і одне з 7 чудес світу.
Ель-Меко і Ель-Рей - дві археологічні зони з розкопками стародавніх поселень, які відносять до 900 г.д.н.е.
Ушмаль - руїни стародавнього міста майя, оточені тропічними лісами.
Тулум - туристична зона, яка включає руїни древнього поселення майя, індіанське селище і всілякі закладу і магазини для туристів.
Інтерактивний акваріум Канкуна - дивовижний атракціон, де ви зможете поплавати разом з дельфінами, морськими левами, акулами і іншими підводними мешканцями.

Phuket

Наше містечко в Таїланді, на острові Пхукет - це мальовничий курорт в оточенні кокосових пальм, тропічних садів і чудового морського пейзажу.

Куди відправитися:
Національний парк Сірінат - величезний за площею природний заповідник з тропічними лісами і трьома упорядкованими пляжами.
Акваріум Пхукета - ідеальне місце для знайомства з підводною фауною в природному середовищі, навіть якщо ви не захоплюєтеся дайвінгом.
Зміїна ферма - ще один спосіб дізнатися ближче про місцевих мешканців, а заодно відчути прилив адреналіну.
Храм Ват Чалонг - один з найвідоміших буддійських храмів Пхукета, побудований близько 150 років тому.
Тайське село - місце, де можна не тільки зануритися в місцеву культуру, а й подивитися на яскраві танцювальні шоу, тайський бокс і битви на мечах.

Punta Cana

Курорт в екзотичній Домінікані, де ви зможете побачити Кариби у всій красі. Безтурботний ритм життя, зачаровує красою тропічної природи і найкомфортнішими умовами для відпочинку - і це ще далеко не все.

Куди відправитися:
Еко-парк «Очі природи» - унікальний екологічний парк в Пунта Кані на території 600 га, з екзотичною флорою і фауною у всьому різноманітті.
Національний парк Армандо-Бермудес - парк в провінції Сантьяго, в Центральній Кордильєрі (гірський хребет в центрі Гаїті), що дозволяє насолодитися дивовижними пейзажами.