Підкорення вершин в Club Med.

Ваша сім'я - на вершині Альп і на вершині щастя.

Чим займається ваша дитина в Club Med, поки ви катаєтеся на лижах? Не повірите: вона теж катається на лижах! В рамках спеціально розроблених програм, діти (від 3-х років) навчаться технікам гірськолижного спорту під керівництвом чуйних професійних тренерів. Розділіть з ними моменти радості, але відпочивайте в своє задоволення - діти будуть вдячні вам за свободу. В цьому і полягає сімейний дух Club Med - щасливі будуть усі!

Піймайте ритм своїх бажань.

І насолоджуйтеся кожною секундою!

В Club Med ви можете сміливо прислухатися до своїх бажань! Хочете відправитися на екскурсію всією сім'єю - ласкаво просимо в незабутні альпійські села! Або сьогодні краще розділитися, влаштувавши романтичну подружню вечерю, поки діти розважаються на дискотеці? Якщо забажаєте - висока кухня до ваших послуг! Тут кожна сім'я вибирає свій ритм для відпочинку!
Дітям до 4-х років - проживання безкоштовне.

Кращі курорти Club Med для гірськолижного сімейного відпочинку.

Малюк і гори

Великий плюс Club Med для найменшіх: проживання до 4-х років - безкоштовне! **

Послуга "Малюк і гори" * є доповненням до дитячого клубу Petit Club Med * і не може бути заброньована окремо від нього.

Мінімальний і максимальний вік учасників: 3 роки.

"Малюк і гори" * - це п'ятиденна програма навчання катанню на лижах для дітей трьох років в рамках дитячого клубу Petit Club Med *. Наші юні гості разом з інструкторами ESF здійснюють перші ковзання по схилу і відкривають для себе дивовижний світ Альп в "Сніжному Саду" Club Med. Вихователі Petit Club Med * готують малюків в скі румі і супроводжують їх протягом усього заняття. А в кінці програми діти проходять справжній лижний іспит і отримують свої перші медальки (Piou-Piou). Будьте спокійні: ваша дитина буде в безпеці і в повному захваті від свого відпочинку.

Оренда обладнання вже включена у вартість послуги.

  • за додаткову плату
  • \ * Уточнюйте умови пропозиції

Курорти, на яких доступна ця послуга:

Valmorel
Valmorel
Зима
З розкішним простором

Valmorel

Франція

Наші курорти в Альпах

Valmorel
Valmorel
Зима
З розкішним простором

Valmorel

Франція