Wellness, Фітнес и SPA

Залиште напругу і стрес - і просто розслабтеся. Тут для цього створені всі умови!

На вас чекає сучасне обладнання та групові фітнес тренування. На більшості курортів є тренажерні зали Club Med Gym® для кардіотренувань та бодібілдингу.

ФІТНЕС

Ви можете взяти участь в різних групових тренуваннях і познайомитися з новими видами спорту - тут кожен знайде для себе заняття до душі. Спробуйте аквааеробіку та новомодну AquaZumba®, або ж виберіть класику: пілатес - відмінний вид спорту на основі йоги, що поліпшує координацію, гнучкість і позбавляє від стресу.

БАЛІ, ІНДОНЕЗІЯ

НАШІ АКАДЕМІЇ ФІТНЕСУ

Академії фітнесу пропонують широкий спектр тренувань для всіх рівнів підготовки. На більшості курортів персонал Club Med GO® має спеціальну підготовку для проведення занять по Les Mills, Зумбо і пілатесу.

Пілатес являє собою ідеальне поєднання технік розслаблення та силових тренувань, чим і пояснюється його популярність. Пілатес поєднує в собі елементи йоги, танцю та фітнесу. Ця інтенсивна, але делікатна техніка тренувань дозволяє нормалізувати дихання і поліпшити поставу. Пілатес це ідеальне заняття для позбавлення від стресу, який накопичується протягом року в результаті інтенсивної офісної роботи.

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО КАРДІОТРЕНАЖЕРІВ І СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ БОДІБІЛДІНГУ

Незалежно від того, чи любите ви тренуватися самостійно або в групі, Club Med пропонує вам тренажерні зали з сучасним обладнанням, яким ви можете скористатися в будь-який час дня. На деяких курортах пропонуються тренажерні зали Club Med Gym®.

SPA в Club Med

Широкий вибір процедур

Ви можете вибрати від одного до шести пакетних пропозицій SPA, в яких поєднуються різні масажі і процедури. Забронюйте SPA процедури онлайн або після прибуття на курорт.

Розслаблення

Розслаблююча ванна з квітковими пелюстками, масаж тіла з теплими маслами, розслаблюючі процедури та масажі для обличчя, турецька лазня. Завдяки SPA фахівцям ви дізнаєтеся справжнє значення слова «розслаблення».

Будь ласка, зверніть увагу, що асортимент процедур варіюється в залежності від курорту.

Наші рекомендовані spa & wellness курорти:

Cefalù
Cefalù
Розкішний асортимент

Cefalù

Італія