Подаруйте родині незабутній відпочинок.

КУРОРТИ ДЛЯ СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ ПО СИСТЕМІ ALL - INCLUSIVE

Залиште далеко позаду дощі і похмуру погоду та подаруйте своїй родині відпочинок преміум класу на курортах Club Med. Тур для сімейного відпочинку можна забронювати онлайн прямо на нашому сайті. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу активному відпочиноку, заняттям спортом, вечіркам або розслабленому відпочиноку на пляжі, ви знайдете відмінні пакетні пропозиції для своєї сім'ї. Вам не доведеться ні про що турбуватися. На курортах Club Med для сімейного відпочинку передбачені заняття з професійними інструкторами для дітей будь-якого віку, а дорослих чекають розслаблюючі спа процедури. Подаруйте своїй сім'ї незабутній відпочинок в цьому році.

ЗНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Тільки для літніх курортів

  • Маленькі гості до 6 років завжди відпочивають на літніх курортах Club Med безкоштовно
  • Дітям з 6 до 11 років надається знижка 50%. Виняток - заїзди з 27 липня по 17 серпня - знижка 30%
  • Діти з 12 до 17 років проживають зі знижкою 20%. Виняток - заїзди з 27 липня по 17 серпня - знижка 10%

ЩАСЛИВІ ДІТИ = ЩАСЛИВІ БАТЬКИ

Дитячі клуби для дітей різного віку

Від занять йогою для малюків до майстер класів по кулінарії - ваші діти відкриють для себе багато нового. Дитячі клуби Club Med відкриті для дітей від 4 місяців до 17 років з 9:00 до 17:30, а також у вечірні години. Ваші діти подружаться з дітьми з інших країн світу, відкриють для себе нові види спорту і дізнаються багато нового.

Детальніше про Дитячі клуби

G.O: ХТО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО БЕЗПЕКУ І КОМФОРТ ВАШИХ ДІТЕЙ

Безтурботний відпочинок з дітьми

Наші професійні інструктори G.O готові познайомити малюків і підлітків з безліччю цікавих занять, розроблених відповідно за їх віком. Знамениті дитячі клуби Club Med пропонують спортивні, творчі та навчальні ігри, які допоможуть вашим дітям осягати світ, розвивати таланти і стати по-справжньому різносторонньою особистістю.

Чудові умови для немовлят і дітей до 2 років