Наша історія, цінності і Art de vivre

"Головне в житті - бути щасливим, і найкраще місце для цього - тут, а найкращий час - зараз!" - ця цитата засновника ClubMed Жерара Блітц лягла в основу розвитку наших курортів, і актуальна й донині. Як 60 років тому, ми шукаємо наймальовничіші, чудові і екологічно чисті куточки землі і створюємо курорти, які можна по праву назвати справжнім "раєм на землі".

All inclusive від Club Med: включено все

Це ми придумали систему all inclusive півстоліття тому - і до сих пір дотримуємося початкової концепції: в ваш відпочинок включено все, що в принципі необхідно для ідеального відпочинку: перельоти і трансфери, розміщення, вишукана кухня, а також послуги з догляду та заняття з дітьми , заняття спортом під наглядом досвідчених інструкторів. І ніяких турбот. Ніщо не повинно відволікати вас від головного - від вашого відпочинку! Просто розслабтеся і залиште всі турботи нам.

Говоріть мовою Club Med!

Great Members, Village, Chief of Village ... Вже скоро ви будете використовувати ці слова кожен день! А щоб ваша перша подорож пройшла легко, познайомтеся з нашим глосарієм.

Ваші діти будуть щасливі відпочивати

а ви будете щасливі, дивлячись на них.

Батьки люблять нас, тому що знають: діти проведуть час з користю і задоволенням. Ми підготували безліч розваг для дітей від 4 місяців до 17 років, з урахуванням сезону, географічних особливостей курорту і персональних переваг кожної дитини. Команда G.O® (корп. - наші співробітники) знає, як допомогти дитині добре відпочити і розвинути впевненість у своїх силах ... Радість дитини - наша головна нагорода.

Відпочинок в ClubMed