Дозвольте нам побалувати вас

Наше завдання - допомогти вам забути про проблеми і клопоти повсякденного життя. Тому ми співпрацюємо тільки з найкращими брендами в області SPA-послуг, здоров'я і краси. Мальовничий пляж стане прекрасним місцем для ранкових занять пілатесом чи йогою, а сауна і хамам допоможуть розслабитися після насичених тренувань.

Любителям фервея

Ви не розлучаєтеся з ключками для гольфу? Удар по м'ячу змушує ваше серце битися частіше? Тоді вам пощастило: гольф займає особливе місце в Club Med. Групові заняття з професійними тренерам, індивідуальні послуги, ази для новачків і секрети майстерності для досвідчених гравців - готуйтеся: після відпочинку у нас ви полюбите гольф ще більше.

Для дітей і батьків

В Club Med активний відпочинок організований не тільки для батьків, але і для їх дітей. Програма для малюків і підлітків в дитячих клубах включає різноманітні спортивні та творчі розваги під наглядом досвідченого і уважного персоналу. А для батьків? Повний спектр послуг Club Med: висока кухня, спорт, дискотеки, шоу-програми та багато іншого. Відпочивайте з дітьми по-різному, нехай кожен проведе свої незабутні канікули!

ТОП-10 наших кращих курортів: