Безпечно разом

Протоколи та стандарти Club Med для забезпечення спокійного відпочинку

Ми робимо все можливе, щоб ваш відпочинок в Club Med залишався для вас максимально звичним і таким же незабутнім. Наш науковий комітет, що складається з медичних експертів, розробив протокол Safe Together, який діє на всіх курортах, відкритих для бронювання.
 
Відповідно до нього в період з 21 травня по 30 вересня 2021 року після прибуття на наші курорти кожній особі віком віж 11 років необхідно надати один з наступних документів:
 

  • негативний ПЛР-тест або тест на наявність антитіл до COVID-19 англійською або французькою мовою, отриманий не раніше, ніж за 72 години до прибуття (тим, у кого не зроблена вакцина від COVID-19)
  • сертифікат про вакцинацію від Covid-19 англійською або французькою мовою.

При відсутності одного з цих документів в доступі на курорт буде відмовлено зазначеній особі, а також - що супроводжує опікуну, якщо особа є неповнолітньою.
 
Детальніше про заходи безпеки в ниш готелях тут

Безпечно разом від Club Med

Незабаром відвідаєте курорт Club Med? На всіх наших курортах ми впровадили протоколи охорони здоров'я та гігієни, щоб забезпечити вашу безпеку під час перебування у нас. Щоб створити нашу обіцянку "Безпечно разом", ми працювали разом з державними установами, радниками та комітетом лікарів та професорів у науковій спільноті, щоб здійснити заходи щодо забезпечення найвищих стандартів гігієни та безпеки для піклування про вас та ваших близьких. Для нас, як і на наших курортах, так і поза ними, ваша безпека - наш пріоритет номер один.

Безпечні разом - засоби гігієни та заходи безпеки із Club Med

Наші основні заходи з першого погляду

Кришталева сертифікація

Club Med процеси будуть сертифіковані Cristal

  • Програма сертифікації Міжнародного агентства з аудиту безпеки - Cristal, включаючи нову сертифікацію POSICheck COVID-19 щодо запобігання
  • Усі протоколи були адаптовані до обставин або перевищення місцевих норм і підлягають зміні в міру зміни регламентів

_ Інформація, що міститься в цьому документі, ґрунтується на рекомендаціях, доступних на даний момент від різних державних установ, радників та інших консультантів і може бути змінена і модифікована в будь-який час. Протоколи можуть дещо відрізнятися в кожному курорті через місцеві правила та вказівки, і вони будуть оновлюватися, коли ми дізнаємося більше. Як завжди, ми рекомендуємо всім гостям звертатися до своїх медичних консультантів та переглядати урядові сайти подорожей та здоров'я, щоб прийняти рішення щодо будь-яких особистих запобіжних заходів, які кожен гість може захотіти вжити._