Відпочивайте там, де все включено!

0% турбот, 100% задоволення!

Відпочивайте в найкрасивіших регіонах Альп! Катайтеся на лижах і сноуборді, займайтеся різноманітними видами зимового спорту і розважайтеся після катання - набагато приємніше планувати відпочинок, коли все включено!

Гори на будь-який смак

Урізноманітніть задоволення!

З ранку гірські лижі, вдень - снігоступи. А як щодо завтра? Спробувати сили на сноуборді? Проїхатися на санях? Усе що захочете! Якою б не була програма на сьогодні, ви можете робити все, що забажаєте!
Ключеве слово? Гнучкість! В Club Med ви можете бути спонтанними у своїх бажаннях!

Групові тренування включені

З інструкторами найбільшої гірськолижної школи ESF.

Думаєте, одного тижня мало, щоб навчитися кататися? В такому випадку ви здивуєтеся, коли вже на третій день будете впевнено ковзати по схилу! Завдяки роботі уважних професійних інструкторів і сучасному гірськолижному спорядженню (надається за додаткову вартість), ваш рівень катання буде рости на очах!

Досягти вершин і скотитися вниз?

Це включено в ваш пакет!

Ваш скіпасс, включений в пакет, дає доступ до всіх витягів гірськолижного регіону, на території якого ви відпочиваєте. Тому беріть карту і сміливо скоряйте навіть найвіддаленіші траси!

Забудьте про турботи після прибуття на курорт.

Почати відпочинок - легко!

Ви можете заздалегідь підготуватися до відпочинку і насолоджуватися ним з перших секунд! Виберіть обладнання, заняття з катання на лижах чи сноуборді, заняття для дітей, запишіться на SPA-процедури ... Зробіть всього кілька кліків, і ні про що не турбуйтеся.

Кращі гірськолижні регіони

Вам не доведеться нудитися в довгому очікуванні - в автобусі або на підйомнику, - коли нарешті можна буде стати на лижі і проїхатися. Наші кращі курорти зручно розташовані на схилах - катайтеся відразу "від дверей"!

Обережно! Це відео може запаморочити голову!

Ніякого стресу: тільки розслаблення. Ковзання по схилах, вишукана кухня, незабутні моменти ... Це відпочинок без турбот. Безмежне гірськолижне щастя.

Кращі гірськолижні курорти для початківців

Valmorel
Valmorel
Зима
З розкішним простором

Valmorel

Франція