Як зробити найкращі фото на гірськолижному відпочинку?
Фотомистецтво - найкращі фото з відпочинку
Не важливо, яка у вас камера, проста чи професійна, це може бути і просто мобільний телефон, головне пам'ятати про кілька золотих правил, які допоможуть вам отримати найкращі фотографії на схилах.
1. ЗАХИСТ ВІД ХОЛОДУ
Сучасні камери зазвичай добре захищені від холоду, але є ще кілька речей, які ви можете зробити, щоб запобігти потраплянню вологи. Якщо йде сніг, переконайтеся, що ваша камера і лінзи закриті або у водонепроникній сумці. Намагайтеся не тримати камеру там, де буде занадто тепло, оскільки якщо її дістати заради одного знімка, це викличе конденсацію на лінзах, і ви отримаєте розмиті знімки. Пам'ятайте, що акумулятори швидко розряджаються на холоді, тому завжди тримайте запасні батареї всередині куртки.
2. ЕКСПОЗИЦІЯ
Яскравість снігу являє собою низку проблем для автоматичних режимів: переекспонування знімка і надання вашій картинці сірого відтінку. Якщо на вашій камері є можливість вибору режиму, виберіть налаштування "сніг" або "сніг/пляж", щоб він виходив сліпучо-білим.
3. ЗМІНІТЬ КУТ
Не важливо, фотографуєте ви своїх друзів у барі чи під час катання на схилах, кут, під яким ви фотографуєте, може повністю змінити все фото. Спробуйте фотографувати знизу, захопивши дію на схилах або нахиляйте камеру, поки не знайдете найкращий кут - це зробить ваш кадр цікавішим.
4. ВИБЕРІТЬ РЕЖИМ
Якщо у вашої камери є режим "спорт", використовуйте його. Це дасть вам можливість якомога швидше зафіксувати момент і запобігти розмиттю. Якщо у вас є DSLR, встановіть його в ручному режимі, щоб керувати власною швидкістю затвора. Почніть з установки 1/1000 секунди і за необхідності відрегулюйте.
5. ПІДІЙДІТЬ БЛИЖЧЕ
Однією з найпоширеніших проблем для фотографів на схилах є ситуація, де потрібний вам об'єкт - маленька крапка на горизонті серед білого снігу. Краще підійти ближче і продумати свій знімок. Що зробить лижник чи сноубордист? Яку частину дії ви дійсно хочете сфотографувати? Яка найкраща позиція для вас, щоб отримати ідеальний образ? Вирішіть, що ви хочете, а потім спробуйте кілька разів, щоб отримати найкращий знімок.
6. СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА СОНЦЕМ
Найкращий час для фотографії - це ранній ранок, але якщо вам не подобається ранній підйом, ви маєте точно визначити, де знаходиться сонце, тому що воно може серйозно вплинути на якість вашого зображення. Якщо воно світитиме прямо в камеру, то ваше зображення вийде з малою експозицією, тобто буде надто темним, і сніг не виділятиметься. Краще фотографувати не проти сонця, а навпаки, коли ви з ним на одному боці,
що покаже текстуру снігу і тіні. Якщо можна, спробуйте фотографувати в "золотий час" - на заході сонця - коли світло стає теплішим і м'якшим.