Беремо курс на море!

Знижка раннього бронювання до 15%

Мрієте про золотисту засмагу, пляж та відпочинок без меж?

Забронюйте свій відпочинок на літо 2021 за найкращою ціною!
Великий вибір номерів та дат, низький депозит 10% від вартості готелю, фіксована ціна в гривні, діти до 6 років відпочивають безкоштовно, знижка до 15%* при ранньому бронюванні.
Бестселери серед європейських курортів:
Palmiye, Туреччина - затишні бунгало в тіні соснового лісу, Середземне море за вікном і прекрасний приватний пляж ... А головне - тут є все, що ви любите: теніс і циркова трапеція, водні лижі та вітрильний спорт, SPA від Decleor і клуби для дітей від 4 місяців до 17 років.
Gregolimano, Греція - причаїлося у тіні соснових дерев, на золотистих пляжах Егейського моря, що знаходяться на знаменитому мисі острова Евбея. У ваш відпочинок вже все включено: вишукана кухня, великий асортимент спортивних програм - водні лижі, вітрильний спорт, теніс, циркова трапеція та інші, дитячі клуби з 4-х років.
*Знижка надається за квотою місць і може бути дійсна до 27 квітня 2021 року. Знижка не перевищує 16 500 грн. за 1 особу.
Бронюйте впевнено: на ануляцію або перенесення подорожі діють спеціальні умови, а ціни фіксовані в гривні і не зміняться через коливання валют!

Включено в ваш пакет:

  • Клуби для дітей 4-17 років
  • Вишукане харчування, повний пансіон
  • Бар та закуски
  • Спорт та анімація
  • Вечірні шоу

Відпочинок, продуманий до дрібниць:

Club Med рекомендує

Вас також зацікавлять

Залишилися питання?