Cпіймай хвилю на Мальдівах!

У Club Med Kani або Finolhu Villas

В академії серфінгу на нашому курорті Club Med Kani або Finolhu Villas ми покажемо вам місця, де ви зможете спіймати найкращі хвилі, тож новачки і бувалі серфери можуть бути впевнені, що отримають задоволення від відпочинку і краси Індійського океану.

Чому Мальдіви?

Всесвітньо відоме місце для серфінгу, яке подарує вам незабутні враження.

Унікальне місце з бірюзовою водою і багатим підводним світом, білосніжними пляжами, і, найголовніше, - з хвилями, від 1 до 4 метрів заввишки (влітку).

Оскільки на Мальдівах дрібніший риф, ніж у Індонезії або Полінезії, то не тільки початківці, а й просунуті серфери зможуть тут зловити найкращі хвилі!

Коли відправлятися на Мальдіви?

З квітня по жовтень: мальдівський риф підходить для будь-якого рівня підготовки. Хвилі можуть досягати від 1 до 4 метрів заввишки в пік сезону (липень-серпень), тому цей період - ідеальний для найпросунутіших серферів.

З листопада по березень: під час сухого сезону хвилі можуть бути більш рідкісними, але завжди тримайте дошку під рукою, щоб не проґавити хорошу хвилю.

Заняття серфінгом в Club Med

У Club Med є як індивідуальні, так і групові уроки, що відповідають вашому рівню підготовки, потребам і вподобанням:

Поодинокі уроки: якщо це ваше перше заняття і ви хочете отримати поглиблене навчання з сертифікованим інструктором з ISA (Міжнародна Асоціація Серфінгу).

Групові заняття: перші уроки серфінгу відбуваються з невеликою групою (максимум 2 новачки на інструктора), спочатку - всередині рифа, потім - у відкритій воді.

Заняття включають в себе оренду дошки, перші уроки - всередині рифа, потім - 2 години серфінгу в супроводі катера у відкритій воді.

Подивитися ціни та пропозиції

Як забронювати заняття серфінгом?

Якщо ви відпочиваєте з 1 червня до 30 вересня (сезон серфінгу): ви можете попередньо зареєструватися на уроки серфінгу під час бронювання онлайн (3й крок у системі бронювання - послуги), зателефонувавши нашим консультантам або безпосередньо в екскурсійних бюро на курорті.

Якщо ви відпочиваєте з 1 жовтня по 30 травня: ви можете зареєструватися тільки в екскурсійних бюро вашого курорту, оскільки умови можуть змінюватися.

Kani

Зробіть кожен день вартим святкування в Club Med Kani. З 2 км білосніжних пляжів, пальмами, що погойдуються, підводними пригодами і, здається, безмежними можливостями, Club Med Kani ідеально підходить для сімейного відпочинку за системою "все включено" і романтичних канікул у райському куточку. Щоб насолодитися Мальдівами по-справжньому розкішно, оберіть надводний номер-люкс у нашому вишуканому районі Манта, ексклюзивний для наших гостей 5-Trident.

The Finolhu Villas

Ви хотіли б усамітнитися на Мальдівах? На віллі на палях, де під вашими ногами буде плескатися бірюзова вода ... Або на віллі на пляжі з білосніжним піском ... Тоді ви бажані гості на казковому острові Гасфінолу!

На крихітному, площею всього в п'ять гектар, незайманому острові, серед дивовижної природи, розташовано 52 ековілли для пар. Ви можете усамітнитися і провести відпустку наодинці один з одним, насолоджуючись природною чарівністю Мальдів, але знайте, що на вас чекають також дивовижні розваги, відмінно організоване дозвілля, і - послуги персонального консєржа. Ви також можете заглянути в інший курортний комплекс Kani - він всього в п'яти хвилинах на катері, на сусідньому острові.