У Club Med, день катання на лижах означає можливість повноцінно насолоджуватися усім, що може запропонувати гора, ніщо вас не стримує. Так може виглядати ваш типовий день! *

8:30 – ГОТОВНІСТЬ ДО НОВОГО ДНЯ

Після смачного сніданку з сім'єю, візьміть лижне спорядження вашої дитини та принесіть їх до G.O.s у Mini Club Med. У приміщенні для лиж G.O.s допоможе зробити остаточні приготування і пристебнути лижні черевики ... і, звичайно, нагадати їм, щоб вони намазались сонцезахисним кремом!

9:00 – ПОЧАТКІВЦІ ЧЕМПІОНИ

Наші G.O.s ділять дітей на групи відповідного рівня, а потім настає час для двох з половиною годин катання з друзями! Щодня викладачі французької лижної школи * допомагають їм набувати досвіду. До кінця тижня ваша дитина отримає свою медаль чемпіона! **

  • Італійські та швейцарські гірськолижні школи в Італії та Швейцарії
    ** Додаток до медалей ESF

12.00 – ЗАСЛУЖЕНА ПЕРЕРВА

Після закінчення ранкових занять, G.O.s заберуть ваших дітей від інструкторів і привезуть до ресторану. Ви можете приєднатися до них на обід чи можете залишити їх у компанії їх друзів і G.O.s, де вони також смачно пообідають.

13:30 - НАЗАД ДО СХИЛІВ!

Ваша дитина повертається на дві з половиною години катання на лижах. Снігоприбиральні машини, повороти, повна швидкість, магнати і порошок - інструктори пристосовують швидкість і вправи до рівня майстерності групи, дитячого фітнесу та погодних умов. Вони також знають, як їх розвеселити і надихнути на навчання!

16:00 – ЧАС ДЛЯ ПЕРЕКУСУ

Після чудово проведенного часу на свіжому повітрі, нема нічого кращого за перекус, який повернее вам витрачену енергію. Діти зможуть насолодитися крепами, бельгійськими вафлями, фруктами та тістечками, які подаються з фруктовим соком чи гарячим шоколадом. Батьки також можуть приєднатися до дітей та посмакувати смаколиками.

17.00 – ІГРИ ТА РОЗВАГИ

Поки ви не повернулися зі схилів, ваші діти гратимуть зі своїми новими друзями і G.O.s. О 17:30 настав час для великого возз'єднання! Від купання з друзями та сім'єю біля басейну до гарного гарячого душу та розслаблення у номері. У вас буде достатньо часу, щоб перепочити перед вечерею.

19.00 – ВЕЧЕРЯ ЗА ПОБАЖАННЯМ

Вам вирішувати. Ви можете пообідати разом із сім'єю чи відправити своїх дітей до міні-клубу до 21.00, поки ви насолоджуватиметесь романтичною вечерею. На деяких курортах * ви також можете спробувати нашу нову концепцію сімейного ресторану, де діти запрошують своїх батьків спробувати страви, які вони приготували!

  • Пропонуються у Grand Massif Samoëns Morillon і Arcs Panorama

20:00 – ДИТЯЧЕ ШОУ

Деякі ночі після обіду, G.O.s залищає сцену тільки для дитячих шоу, задуманого. Танці, ігри, комедія: веселі пустощі. Діти також вивчатимуть “Crazy Signs” - стиль Club Med – легко завчити танцювальні номери.

21.30 – ЧАС ДЛЯ ШОУ

Час вистави, час шоу! У певні вечори приєднайтеся до сім'ї, щоб насолодитися одним з шоу Club Med. Коли приходять вихідні, черга ваших дітей виходити на сцену, де вони будуть у центрі уваги!

  • Як приклад, швидше за все, буде розвиватись від одного курорту до іншого

Вам також сподобається

ПРИХОДЬТЕ НА ЛИЖНЕ СВЯТО, ЩОБ НАСОЛОДИТИСЯ СІМЕЙНИМИ АКТИВНОСТЯМИ

А як щодо того, щоб спробувати ковзання без зусиль, що гарантовано під час наступних зимових канікул?

Відкрийте для себе активність

ГІМНАЗІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

Партнерство з національними гірськолижними школами та курсами, адаптованими до кожного рівня, Club Med має все, що потрібно вашим дітям, щоб відкрити для себе радості катання на лижах.

НАВЧАЙТЕСЬ КАТАННЮ НА ЛИЖАХ У CLUB MED

Ви хочете почати або поліпшити свої лижні навики та катання на сноуборді у найбільших лижних зонах? Уроки для дітей та дорослих у невеликих групах усіх рівнів * включені у ваш пакет "все включено".

Відкрийте для себе навчальні курси