У Club Med, день катання на лижах означає можливість повноцінно насолоджуватися усім, що може запропонувати гора, ніщо вас не стримує. Так може виглядати ваш типовий день! *

8:30 – ГОТОВНІСТЬ ДО НОВОГО ДНЯ

Після смачного сніданку з сім'єю, візьміть лижне спорядження вашої дитини та принесіть їх до G.O.s у Mini Club Med. У приміщенні для лиж G.O.s допоможе зробити остаточні приготування і пристебнути лижні черевики ... і, звичайно, нагадати їм, щоб вони намазались сонцезахисним кремом!

9:00 – ПОЧАТКІВЦІ ЧЕМПІОНИ

Наші G.O.s ділять дітей на групи відповідного рівня, а потім настає час для двох з половиною годин катання з друзями! Щодня викладачі французької лижної школи * допомагають їм набувати досвіду. До кінця тижня ваша дитина отримає свою медаль чемпіона! **

  • Італійські та швейцарські гірськолижні школи в Італії та Швейцарії
    ** Додаток до медалей ESF

12.00 – ЗАСЛУЖЕНА ПЕРЕРВА

Після закінчення ранкових занять, G.O.s заберуть ваших дітей від інструкторів і привезуть до ресторану. Ви можете приєднатися до них на обід чи можете залишити їх у компанії їх друзів і G.O.s, де вони також смачно пообідають.

13:30 - НАЗАД ДО СХИЛІВ!

Ваша дитина повертається на дві з половиною години катання на лижах. Снігоприбиральні машини, повороти, повна швидкість, магнати і порошок - інструктори пристосовують швидкість і вправи до рівня майстерності групи, дитячого фітнесу та погодних умов. Вони також знають, як їх розвеселити і надихнути на навчання!

16:00 – ЧАС ДЛЯ ПЕРЕКУСУ

Після чудово проведенного часу на свіжому повітрі, нема нічого кращого за перекус, який повернее вам витрачену енергію. Діти зможуть насолодитися крепами, бельгійськими вафлями, фруктами та тістечками, які подаються з фруктовим соком чи гарячим шоколадом. Батьки також можуть приєднатися до дітей та посмакувати смаколиками.

17.00 – ІГРИ ТА РОЗВАГИ

Поки ви не повернулися