У Club Med, день катання на лижах означає можливість повноцінно насолоджуватися усім, що може запропонувати гора, ніщо вас не стримує. Так може виглядати ваш типовий день! *

7:30 – РОЗПОЧНІТЬ ДЕНЬ ПРАВИЛЬНО

Після комфортного пробудження та вишуканого сніданку, поповніть запаси та отримайте ваше спорядження у лижній кімнаті. Перед готелем на вас чекатиме ваша группа та інструктор: майже всі наші курорти розташовані біля підніжжя схилів!

9:30 – ПІДКОРЕННЯ СХИЛІВ

Розпочніть свій гірськолижний ранок! Ваш інструктор з французької лижної школи * підлаштує ваші уроки до рівня кваліфікації групи, ваших потреб і погодних умов дня, щоб ви ви відчували себе у цілковитій безпеці.

  • В Італії та Швейцарії, відповідно, італійські та швейцарські гірськолижні школи

12.00 – ДРУЖНІЙ ОБІД

Після ранку на схилах, GO чекають на вас біля підніжжя гори, щоб, перед обідом,запропонувати вам та вашим друзям дружній напій. Різноманітні гарячі страви, салати та регіональні страви - все це в меню, щоб ви були ситими.
На деяких курортах * Ви зможете пообідати прямо на схилах у партнерському гірському ресторані. Таклж ви можете пообідати в іншому Club Med Resort такого ж рівня, якщо він знаходиться в тій же гірськолижній зоні.

  • Пропонуєть в Санкт-Моріц Roi Soleil, Pragelato Sestriere, Червінія

13:30 – ПОВНИЙ ВПЕРЕД!

Відправляйтеся на лижах з вашою групою. Досліджуйте гори, вивчайте нові прийоми та діліться веселими моментами з новими та старими друзями. Все це об'єднано для досвіду, який забезпечує найкраще, що пропонують схили, ідеально пристосовані до вашого рівня майстерності. Досягніть нових висот!

16.00 – ПЕРЕРВА НА ПЕРЕКУС ДЛЯ ГУРМАНІВ

Поверніться до курорту, де, після останнього балоту, усі зустрінуться на закуску для гурманів. На вас чекають смачні закуски, крепи, вафлі, фрукти та інші вишукані страви, а також гарячі напої. Це ідеальний момент, щоб поділитися своїми історіями про пригоди дня!