Від джунглів Амазонки до тропічних пляжів Байї - Бразилія зустрічає своїх гостей терпкістю кайперіньі і ритуалом капоейри. Ідеальне місце для відпочинку. Є чим зайнятися!

Itaparica

Курортний комплекс Itaparica знаходиться в годині їзди від Сальвадора на сонячному бразильському острові, населеному ігуанами і птахами, в самому серці тропічного лісу.

Rio Das Pedras

Цей еко-курорт, що працює за системою "все включено", розташований у природному заповіднику Мата-Атлантика, лише за два кроки від Ріо-де-Жанейро. Завдяки широкому вибору видів спорту та розваг, а також нашому прекрасному 5-зірковому розкішному простору - La Réserve, Club Med Rio Das Pedras ідеально підходить для активного сімейного відпочинку за системою "все включено" та романтичної відпустки в Бразилії.

Trancoso

Відкрите португальським моряком в 1500 році, містечко Транкозо змогло зберегти свою автентичність до наших днів. Курортний комплекс з його солом'яними бунгало знаходиться далеко від найбільш відвідуваних туристичних напрямків і є справжньою оазою спокою.

Lake Paradise

Забудьте про все: попереду - свято краси і достатку лише в годині їзди від Сан-Паулу на курорті Lake Paradise від Club Med. Там, де є тільки ви і природа, до ваших послуг все для занять гольфом, в тому числі, поле з 18 лунками, спортивні школи на березі мальовничого озера Represa Taiaçupeba і інші ексклюзивні послуги. Попереджаємо: обирати з найкращого буде непросто!