Мексика, від східного узбережжя до західних берегів, зустріне своїх гостей густими тропічними лісами, величними храмами майя, протяжними піщаними пляжами і теплими вітрами, що віють над ними, кристально чистим океаном. Чи потрібно продовжувати?

Cancún
Cancún
З розкішним простором

Cancún

Мексика

Відпочинок, який дійсно включає всі!

З чого почнете відпочинок в дивовижному Канкуні - досліджуєте руїни стародавньої цивілізації майя чи білосніжні пляжі Юкатана? Тут, на узбережжі Карибського моря кожен день несе нові відкриття!

Рай на землі і під водою

Печери Дос Охос стануть одним з найяскравіших спогадів про Канкун. Дайвери з усього світу приїзжають сюди, щоб зануритися в дивовижний підводний світ: в прозорій прісній воді, яка немов світиться під променями сонця, приховано безліч химерних сталактитів і сталагмітів. В 15 хвилинах від курорту Club Med Cancún Yucatán знаходиться ще одне диво - підводний музей. Занурившись під воду з аквалангом, можна побачити 500 сучасних скульптур художника Джейсона Декейрса Тейлора, які покояться на морському дні ... Після цілого дня під водою повертайтесь на берег, щоб, зануривши ноги в пісок, насолодитися відпочінком на пляжах Плая-дель-Кармен .

Піднімайтеся в гори, занурюйтесь в задоволення

На південь від Плая-дель-Кармен розташований острів Косумель, що користується великою популярністю серед дайверів завдяки кораловим рифам. Біля Акумаль спостерігайте за представниками місцевої фауни та поплавайте разом з черепахами. Якщо вам до душі кайтсерфінг, вирушайте на пляж Паамуль. Звідси відкривається неймовірно мальовничий, немов з картинки, вид, яким ви будете милуватися протягом усього відпочинку. Ще одна прославлена ​​пам'ятка Мексики - поселення майя. Крізь дикі джунглі дорога приведе вас прямо в тисячолітнє місто Чичен-Іца-одне з 7 нових чудес світу!

Відпочинок в Канкуні за системою «все включено»: калейдоскоп вражень

Щоб відчути всю велич тисячолітньої мексиканської культури, вирушайте до столиці Юкатану - місто Меріда. На зворотному шляху погуляйте по жовтому місту Ісамаль, а потім продовжуйте своє знайомство з великим культурним минулим країни в Вальядоліді. Це місто знамените барвистими фасадами будівель. На завершення відвідайте місто Тулум, де знаходяться руїни поселень майя. А в якості фінального акорду подорожі покуштуйте курку «пібіль» або пряний суп (sopa de lima). Юкатанци від нього в захваті, і ви до них скоро приєднаєтеся!