Для тих, хто закоханий в сонце, море, пісок і спорт, Кариби - справжній рай. Білі піщані пляжі, тепле бірюзове море та безліч розваг для гостей будь-якого віку зроблять відпочинок на Карибах ідеальним.

Відпочинок в Домініканській Республіці

Домініканська Республіка - це колоніальна архітектура і сучасні будівлі, гірські піки і долини, скелі і мангрові зарості, білі піщані пляжі з пальмами, сальса та меренга. Додайте привітний прийом місцевих жителів і - ласкаво просимо в Домініканську Республіку!

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Домінікані

Відпочинок на острові Мартініка

Разом з "Карибським Парижем" і Мон Пеле, острів Мартініка порадує канонічними райськими пейзажами, морем розваг та можливостей для зайняття спортом. Приголомшливо красивий острів стане прекрасним майданчиком для зайняття водними лижами і вейкбордом як для новачків, так і для досвідчених.

Відкрийте для себе відпочинок all - inclusive на Мартінікі

Відпочинок на островах Теркс і Кайкос

Вісім коралових островів колись були притулком для піратів. Тепер Теркс і Кайкос - найпопулярніше місце для дайверів та любителів підводного плавання. Але і це ще не все! На островах можна знайти затишні села, що заховані серед мальовничої природи і затишних пляжів!

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive на Теркс і Кайкос