Домініканська Республіка - це колоніальна архітектура та сучасні будівлі, гірські піки і долини, скелі і мангрові зарості, білі піщані пляжі з пальмами, сальса та меренга. Додайте привітний прийом місцевих жителів і - ласкаво просимо в Домініканську Республіку!

Punta Cana

Як щодо персонального райського куточка? У нас вже є ідея і втілення! Курорт Club Med Punta Cana (Домінікана) створений для безтурботності та щастя якнайдалі від суєти великих міст. Бірюзова лагуна, 600 метрів пляжу з білосніжним піском, а неподалік - корабель, що потонув, який вабить дайверів з усього світу. А ще: неспішні прогулянки на катамаранах, ресторан на узбережжі під кокосовими пальмами і тільки улюблені люди поруч. Прекрасне далі буде!

Michès Playa Esmeralda

Курорт Michès Playa Esmeralda - нова перлина Exclusive Collection Club Med в Домінікані. Тут, серед тропічних джунглів, ми побудували дивовижний куточок гармонії - перший курорт категорії 5§ в Карибському басейні - і розділили його на чотири зони для шанувальників різноманітних видів відпочинку.