Подаруйте собі справжній еко-відпочинок, в якому буде все: казкові альпійські ліси, джерела з чистою водою, запливи на байдарках та поїздки верхи і звичайно щедра сімейна гостинність. Безкрайні простори і найгостріші відчуття у бездоганно красивих місцях, що височіють над рівнем моря.

Літні курорти у Французьких Альпах

Взимку французькі Альпи ідеально підходять для того, щоб насолоджуватися гірськолижним спортом. А влітку вони перетворюються на маленький рай на землі! Як просто тут забути про метушню великих міст і набути гармонії... Чуєте? Спів птахів, шелест дерев, дитячий сміх - цій мелодії судилося стати ідеальним саундтреком до ваших літніх канікул в горах. Прогуляйтеся по альпійських селах або стежинах, що простягнулися серед смарагдових схилів, наважтеся покататися на гірському велосипеді або просто поваляйтеся в траві, милуючись прозорою водою озер. Що ще? Скандинавська хода, прогулянки з професійними гідами, занурення в магію SPA і звичайно, дивовижна кухня, яка підкорює з першого до останнього шматочка. Чи не так, усе геніальне просто? Просто і геніально, як гарячий французький багет!

Відкрийте для себе відпочинок all - inclusive у Франції
Valmorel
Valmorel
Літо
З розкішним простором

Valmorel

Франція

Літні курорти в Італійських Альпах

Уявіть собі смарагдові схили, покриті соковитою зеленню, кристально чисті гірські струмки і неймовірні види, від яких захоплює дух. Вдихніть повітря, напоєне ароматом сотень альпійських трав, і відчуєте шкірою ніжний вітерець, який охолоджує щоки, що розчервонілися від довгої прогулянки. Тут, немов на вершині світу, вас чекають гармонія з первозданною красою природи та вишуканий відпочинок за системою premium all - inclusive. Досліджуйте гірські стежки пішки або на велосипеді, влаштуйте тренування з фітнесу прямо на свіжому повітрі і звичайно, не забудьте про гольф. Займайтеся спортом із задоволенням, а після - ніякого відчуття провини за ще один шматочок моцарели! Просто насолоджуйтеся кожною миттю - це і є dolce vita на літніх курортах Club Med в казкових італійських Альпах.

Відкрийте для себе відпочинок all - inclusive в Італії