ФранціяLa Rosière

Covid-19 travel restrictions

Ми робимо все можливе, щоб ваш відпочинок в Club Med залишався для вас максимально звичним і таким же незабутнім. Наш науковий комітет, що складається з медичних експертів, розробив протокол Safe Together, який діє на всіх курортах, відкритих для бронювання.
 
Відповідно до нього в період з 21 травня до 31 грудня 2021 року після прибуття на наші курорти кожній особі віком від 11 років необхідно надати один з наступних документів:
 

  • негативний ПЛР-тест або тест на наявність антитіл до COVID-19 англійською або французькою мовою, отриманий не раніше, ніж за 72 години до прибуття (тим, у кого не зроблена вакцина від COVID-19)
  • сертифікат про вакцинацію від Covid-19 англійською або французькою мовою.

При відсутності одного з цих документів в доступі на курорт буде відмовлено зазначеній особі, а також - що супроводжує опікуну, якщо особа є неповнолітньою.
 
Детальніше про заходи безпеки в наших готелях тут

Please note that these information come from Sherpa service and that they make all reasonable efforts to ensure that these are accurate and always up to date, given that travel regulations are subject to regular changes

If you can't see the Travel Restriction information below

please click on this link
La Rosière

La Rosière

Франція

Tripadvisor: 4.5

Оздоровлення в Альпах між Францією та Італією

Курортний Club Med La Rosière, розташований на схилах Тарентезу, на висоті 1950 метрів, пропонує можливість відчути справжні та незаймані гори. Панорами та заходи сонця над національним парком Вануаз надзвичайні і запрошують споглядати грандіозну природу. Курорт пропонує атмосферу савойських традицій лише за декілька кроків від Італії. Тут подають страви місцевої кухні з обох країн. Відкритий плавальний басейн, безліч пішохідних стежок, студія йоги та заняття на природі для найменших роблять Club Med La Rosière сімейним та благополучним курортом.

Практична інформація

  • Route du Golf
  • Montvalezan
  • La Rosière Montvalezan 73700
  • Savoie - La Rosière Франція

Найближчий аеропорт:

Трансфер на / с ж / д станції Bourg St Maurice

35 хвилин

Трансфер в / з аеропорту Шамбері - Chambйry-Voblans

1h30 хвилин

Трансфер в / з аеропорту Гренобль - Grenoble-St Geoirs

2h45 хвилин

Трансфер в / з аеропорту Женева - Geneva-Cointrin

2h50 хвилин

Трансфер в / з аеропорту Ліон - Lyon St Exupery

3h

Залізнична станція Ліон Парт-Діє / Перчеш

3h

Стратегія сталого розвитку та відповідального туризму
Сертифікація BREEAM
Наш курорт має сертифікат міжнародної незалежної організації BREEAM, що підтверджує його відповідність стандартам еко-будівництва. Під час проведення сертифікації оцінюються як екологічні показники курорту, так і соціально та економічні.
Збереження місцевого біорізноманіття
Ми активно співпрацюємо з національним парком Вануаз та надаємо фінансову підтримку його програмі збереження біорізноманіття регіону.

Введіть дані нижче, щоб розрахувати вартість поїздки

1. Виберіть дати прибуття та від'їзду

2. Виберіть кількість гостей

  • За додаткову вартість