Це екзотична культура, золоті буддійські храми і тропічні пляжі. Крім того, гості отримають справжнє задоволення від вишуканої кухні та місцевої гостинності. Насолоджуйтеся барвистими видами Таїланду, його блакитним океаном та нескінченними пляжами.

Phuket

Нещодавно французькі дизайнери Марк Етріш і Ніколя Адне повністю змінили курорт, і перетворили його на втілення східної розкоші. Милуйтеся екзотичною природою, насолоджуйтеся ароматами і, звичайно, пробуйте вишукані делікатеси в атмосфері тайського королівського палацу!
Гра в гольф, заняття на цирковий трапеції, занурення з аквалангом і інші спортивні розваги включені в ваш пакет. Просто оплатіть поїздку і сядьте в літак!
Де, як не в Таїланді, вміють впливати на всі органи чуття? Відвідайте оздоровчі процедури в Club Med SPA від PAYOT * прямо поруч з вашим бунгало і перевірте це!
Відкрийте для себе одні з найкрасивіших пейзажів Пхукета на острові Пхі-Пхі * і в затоці Пханг-Нга *, поки ваші діти грають і розвиваються під наглядом досвідчених G.O® (для дітей від 4 місяців).

  • Послуги SPA і екскурсійного бюро предоставлют за додаткову плату.
Phuket
Phuket
4 тризуба

Пхукет: там, де Схід зустрічається із Заходом

Тихий плескіт смарагдових хвиль, білосніжний пісок знаменитого пляжу Ката-бич і химерна архітектура буддійських храмів. Відкрийте усі секрети загадкового Пхукета та насолодіться преміальним відпочинком по системі "Все включено".

Країна вікових традицій

Найміть тук-тук і вирушайте в подорож по звиви