ФранціяAlpe d'Huez

Covid-19 travel restrictions

Ми робимо все можливе, щоб ваш відпочинок в Club Med залишався для вас максимально звичним і таким же незабутнім. Наш науковий комітет, що складається з медичних експертів, розробив протокол Safe Together, який діє на всіх курортах, відкритих для бронювання.
 
Відповідно до нього в період з 21 травня до 31 грудня 2021 року після прибуття на наші курорти кожній особі віком від 11 років необхідно надати один з наступних документів:
 

 • негативний ПЛР-тест або тест на наявність антитіл до COVID-19 англійською або французькою мовою, отриманий не раніше, ніж за 72 години до прибуття (тим, у кого не зроблена вакцина від COVID-19)
 • сертифікат про вакцинацію від Covid-19 англійською або французькою мовою.

При відсутності одного з цих документів в доступі на курорт буде відмовлено зазначеній особі, а також - що супроводжує опікуну, якщо особа є неповнолітньою.
 
Детальніше про заходи безпеки в наших готелях тут

Please note that these information come from Sherpa service and that they make all reasonable efforts to ensure that these are accurate and always up to date, given that travel regulations are subject to regular changes

If you can't see the Travel Restriction information below

please click on this link
Alpe d'Huez

Alpe d'Huez

Франція

Tripadvisor: 4.5

Сонце, спорт та альпійська досконалість

Розташований у гірському масиві Гранд-Русс, Club Med Alpe d'Huez - це природна країна чудес. Цей сімейний курорт в Юезі, що працює за системою "все включено", може похвалитися просторою терасою та 18-метровим басейном з видом на зелені пасовища Уазанів. Молодіжний і спортивний, тут є чим насолодитися любителям природи, шукачам гострих відчуттів і сім'ям, які полюбляють активний відпочинок на свіжому повітрі. Злітайте вниз лісистими гірськими схилами з нашою школою гірських велосипедів. Потіште свої очі та смакові рецептори традиційною архітектурою, ремісничими виробами та місцевими делікатесами в регіоні Дофіне. А потім збирайтеся всією родиною та насолоджуйтеся вишуканим пікніком з видом на Французькі Альпи.

Включено в ваш пакет:

 • +

  Клуби для дітей 4-17 років

 • +

  Вишукане харчування, повний пансіон

 • +

  Бар та закуски

 • +

  Спорт та анімація

 • =

  Вечірні шоу

Як дістатися

 • Route de l'Altiport
 • Alpe d’Huez
 • 38750
 • Ізер-Альп Д'Юезі Ла Сарен Франція

Найближчі пункти прибуття:

Трансфер на /з залізничного станції Гренобль

1h15 хвилин

Трансфер в / з аеропорту Гренобль - Grenoble-St Geoirs

1h30 хвилин

Трансфер в / з аеропорту Ліон - Lyon St Exupery

2h30 хвилин

Трансфер в / з аеропорту Шамбері - Chambery-Voblans

2h30 хвилин

Трансфер в / з аеропорту Женева - Geneva-Cointrin

3h15 хвилин

Вейкборд В ГОРАХ

Тепер у гостей Club Med з'явилася можливість спробувати незвичайний для гір вид спорту - ** вейкборд **.
Активність включена в пакет для дітей від 11 до 17 років (заняття раз на тиждень). Для дорослих послуга доступна a la carte *.
Крім вейкборда на курорті тепер також можна спробувати катання на водних лижах.

*за додаткову плату

MHIKES - Додаток ДЛЯ походів В ГОРИ

Цього літа в Grand Massif буде можливо скористатися мобільним додатком Mhikes, яке дозволяє орієнтуватися в горах за допомогою GPS в оффлайн режимі. Все що потрібно - завантажити Mhikes і завантажити маршрут, розроблений професійними інструкторами Club Med, які знають гори як свої п'ять пальців. Не бійтеся збитися зі шляху, адже прокладений маршрут знаходиться в вашому смартфоні.

 • За додаткову вартість
Стратегия ответственного туризма
Сертификация BREEAM
Наш курорт обладает сертификатом международной независимой организации BREEAM, что подтверждает его соответствие стандартам эко-строительства. При проведении сертификации оцениваются не только показатели экологичности, но также социальной и экономической устойчивости курорта.
Сохранение местного биоразнообразия
С 2017 года мы активно сотрудничаем с Parc national des Ecrins и оказываем финансовую поддержку программе фонда по сохранению биоразнообразия региона.

Введіть дані нижче, щоб розрахувати вартість поїздки

1. Виберіть дати прибуття та від'їзду

2. Виберіть кількість гостей