У 2023 році Club Med оновлює свої програми для підлітків

У підлітків не однакові бажання, мрії та спосіб життя в 11, 14 або 17 років. Щоб задовольнити їхні різноманітні потреби, у 2023 році Club Med запроваджує два спеціальні клуби: Програма CLUB MED TEENS, призначена для дітей 11-13 років, і CLUB MED CHILL PASS для підлітків 14-17 років. Такий підхід забезпечує цілеспрямовані заходи та більш згуртований досвід для кожної групи.

Входить у ваш пакет для підлітків віком від 11 до 17 років.

Програма для підлітків

Новий "пункт призначення" для 11-13-річних

"Що ми робимо сьогодні?"

Це поширене питання від підлітків, які прагнуть відкривати і досліджувати. Програма Club Med Teens обіцяє задовольнити їхню допитливість, одночасно порушуючи рутину, пропонуючи різноманітні види діяльності. Немає двох однакових днів, і це саме те, що зробить їх перебування дійсно унікальним і незабутнім.

Icebreakers

На початку програми пропонуються тематичні ігри, які заохочують до дружньої та кооперативної взаємодії. Наприклад, є список завдань на вибір, щоб ви могли знайти своїх майбутніх найкращих друзів, імітуючи їхній улюблений вид спорту або знаменитостей!

Ігри 2.0 та Олімпіади

Club Med пропонує свіжий підхід до найбільш перевірених видів спорту, пропонуючи освіжаючий поворот. Наприклад, використання волейбольної мульти-сітки замість класичної сітки або перетворення катання на байдарках на захоплюючу командну естафету. Підлітки отримують задоволення від гострих відчуттів, водночас заохочуючи командну роботу та взаємну підтримку.

Продемонструвати свій талант

Розкрийте їхню творчість!Ваші підлітки матимуть можливість дати волю своїй уяві та розкрити нові таланти. Творчі майстер-класи надають безмежні можливості для самовираження, будь то виготовлення сумок на замовлення або вивчення танцювальних рухів для майбутньої вечірки.

Chill Pass Program

Уявлений для 14-17 років

Club Med пропонує підліткам відірватися від екранів і поспілкуватися один з одним.І отримати максимум користі від будь-яких видів діяльності, які вони обирають на день, без жодних зобов'язань.
У чому секрет? Програма, яка поважає індивідуальні вподобання та особистість кожного. Пропозиція, що ідеально відповідає сучасності!

Живе спілкування

Club Med заохочує підлітків у віці 14-17 років спілкуватися один з одним з самого початку перебування і щоразу, коли до групи приєднується новий гість. Лаунж-зони - ідеальне місце для відпочинку, спілкування та зближення підлітків.

Претендують на власний простір

Наша місія: задовольнити їхнє прагнення до незалежності. Вільні від батьків і братів та сестер, вони можуть досліджувати захоплюючі екскурсії за межами курорту. Вони також можуть брати участь в оновлених спортивних заходах, таких як лазертаг або веслувальні перегони, претендуючи на власну територію, а курорт є їхнім ігровим майданчиком.

Краще, ніж на випускному

Вечори для підлітків мають особливу атмосферу. Клубний абонемент Club Med Chill Pass дає їм доступ до ексклюзивних просторів. Ви можете спостерігати за зірками, грати в карти або займатися спортом у захоплюючий спосіб у (майже!) темряві. І чому б не потанцювати? Кожне перебування завершується жвавою, прохолодною та розслабленою вечіркою.

Доступно з липня 2023 року на наших курортах: