Дайвінг в Club Med

Самостійно або в супроводі інструктора ви можете зануритися в прекрасний світ підводного плавання під час відпочинку на курортах Club Med на берегах Середземного і Карибського морів, а також Індійського океану.

ЦЕ ВАШЕ ПЕРШЕ ЗАНУРЕННЯ? ЧИ ВИ ВЖЕ ДОСВІДЧЕНИЙ ДАЙВЕР?

В Club Med для кожного знайдеться заняття відповідно до рівня його підготовки. Якщо ви бажаєте відвідати вступні заняття або заняття стандартного рівня, пройти повний курс або навіть отримати сертифікат PADI, ми готові здійснити вашу мрію.
Вікове обмеження: від 8 років

ЯКІСНЕ УСТАТКУВАННЯ І ЕКІПІРОВКА

Незалежно від того, чи виберете ви дрифт-дайвінг або звичайний дайвінг, вам буде надано відповідне високоякісне обладнання та підтримка інструкторів Club Med. Занурення проходить невеликими групами під наглядом інструкторів і з дотриманням всіх заходів безпеки. Тренування для різних рівнів підготовки, від початкового до рівня інструктора, проводяться тренерами PADI, найбільшої асоціації інструкторів з дайвінгу.

ПЕРШЕ ЗАНУРЕННЯ

Club Med пропонує незабутні враження для дітей: їх перший досвід підводного плавання та їх перший офіційний сертифікат! Club Med має спеціальну програму для дітей з 8 до 10 років: в PADI Bubble Maker.

Наші курорти, що пропонують уроки дайвінгу:

Cefalù
Cefalù
Розкішний асортимент

Cefalù

Італія