Благородні самураї і ніжне цвітіння сакури. Японія - це країна разючих контрастів. Засніжені гори і місця для дайвінгу на цілющих коралових рифах. Відкрийте для себе справжню Японію, з її багатими традиціями та вражаючою сучасністю.

Kabira Beach

Уявіть: весна, вишневі дерева в цвіту ... Ми - на найпівнічнішому сході Японії, на півострові Ісігакі архіпелагу Рюкю.

Sahoro Hokkaido

Хоккайдо - самий північний острів Японії, який приймав у 1972 році Олімпійські ігри, відомий як центр зимових видів спорту. Містечко Hokkaido Sahoro пропонує прихильникам зимових видів спорту прекрасні лижні траси на висоті до 1030 метрів і незабутнє сімейне дозвілля.

Tomamu Hokkaido

Як вам ідея підкорити усі до одного пухнасті схили Хоккайдо? Або пірнути з зими прямо в літо і відправитися в найбільший критий басейн з хвилями в Японії? А виконати перший аксель на високогірному крижаному катку? У новому курортному містечку Club Med Tomamu Hokkaido на японському острові Хоккайдо буде все, за що ви любите гірськолижний відпочинок, і навіть трохи більше.

Tomamu Hokkaido

На півночі острова Хоккайдо, біля підніжжя гори Сахоро захований від сторонніх очей дивовижний скарб - наш курорт Tomamu Hokkaido Club Med. Тут, серед смарагдових лісів і величних гірських піків, ви хможете насолодитися таємничою культурою Японії, її дивовижною кухнею і загадковою чарівністю.На вас чекають преміальний all-inclusive в стилі Club Med, спортивні програми для дорослих та дітей і повна гармонія з природою. Ласкаво просимо в країну висхідного сонця!