Благородні самураї і ніжне цвітіння сакури. Японія - це країна разючих контрастів. Засніжені гори і місця для дайвінгу на цілющих коралових рифах. Відкрийте для себе справжню Японію, з її багатими традиціями та вражаючою сучасністю.

Kabira Beach

Уявіть: весна, вишневі дерева в цвіту ... Ми - на найпівнічнішому сході Японії, на півострові Ісігакі архіпелагу Рюкю.

Sahoro Hokkaido

Хоккайдо - самий північний острів Японії, який приймав у 1972 році Олімпійські ігри, відомий як центр зимових видів спорту. Містечко Hokkaido Sahoro пропонує прихильникам зимових видів спорту прекрасні лижні траси на висоті до 1030 метрів і незабутнє сімейне дозвілля.

Tomamu Hokkaido

Як вам ідея підкорити усі до одного пухнасті схили Хоккайдо? Або пірнути з зими прямо в літо і відправитися в найбільший критий басейн з хвилями в Японії? А виконати перший аксель на високогірному крижаному катку? У новому курортному містечку Club Med Tomamu Hokkaido на японському острові Хоккайдо буде все, за що ви любите гірськолижний відпочинок, і навіть трохи більше.

Tomamu Hokkaido

На півночі острова Хоккайдо, біля підніжжя гори Сахоро захований від сторонніх очей дивовижний скарб - наш курорт Tomamu Hokkaido Club Med. Тут, серед смарагдових лісів і величних гірських піків, ви хможете насолодитися таємничою культурою Японії, її дивовижною кухнею і загадковою чарівністю.На вас чекають преміальний all-inclusive в стилі Club Med, спортивні програми для дорослих та дітей і повна гармонія з природою. Ласкаво просимо в країну висхідного сонця!

Kiroro Grand

Віддаючи данину казковим пейзажам природного ландшафту Кіроро, вирушайте на дослідження фантастичної країни чудес зачарованого лісу в Кіроро Гранд - культурному поєднанні японських і західних казок. Відкритий для всіх вікових категорій, наш сімейний курорт може похвалитися зручностями та розвагами для дітей від 2 років і старше. Відправляйтеся у пригоди в гори та відчуйте природу на власні очі, насолоджуйтеся японсько-французькою кухнею ф'южн або віддайтеся самообслуговуванню в наших оздоровчих центрах.

Kiroro Grand

Club Med Kiroro Grand, розташований у самому серці гірського регіону Хоккайдо Кіроро, відомого своїм рясним сніговим покровом, стане ідеальним місцем для родин, які бажають разом пережити незабутні моменти в цьому сніговому раю. Запрошуємо гостей насолодитися безтурботним зимовим відпочинком. Прогуляйтеся гірськолижними схилами, скуштуйте страви японсько-французької кухні ф'южн, поніжтеся в традиційному японському онсені та зануртеся в місцеву природу й культуру.

Kiroro Peak

Розташований у самому серці Кіроро, гірського регіону Хоккайдо, Club Med Kiroro Peak - ідеальне місце для пар і сімей з підлітками, щоб провести захоплюючу літню відпустку з безмежною кількістю розваг та екскурсій. Відкрийте для себе гірську місцевість, катаючись на гірських велосипедах, місто Отару* та насолоджуючись свіжими морепродуктами Хоккайдо, місцевими винокурнями, місцевою природою та пішими прогулянками. Насолоджуйтесь літніми розвагами разом із сім'єю та друзями.

Kiroro Peak

Розташований у самому серці Кіроро, гірського регіону Хоккайдо, відомого своїм щедрим сніговим покривом, Club Med Kiroro Peak - ідеальне місце для пар і сімей з підлітками, щоб провести безтурботний зимовий відпочинок у білосніжному снігу. Покатайтеся на лижах, скуштуйте страви японсько-французької кухні у стилі ф'южн, поніжтесь у гарячій ванні Ротенбуро під відкритим небом, зануртесь у місцеву природу та культуру.

Kiroro Peak
Kiroro Peak
Nouveau ResortЗима
Розкішний асортимент

Kiroro Peak

Японія