Діти заслуговують на веселощі

а батьки на безтурботність.

В Petit Club Med® діти з самого ранку отримують повноцінне здорове харчування в Baby Restaurant, а вночі солодко сплять під наглядом персоналу Pyjamas Club®. Малюки задоволені - батьки щасливі. Помилуйтеся на свою дитину - вона росте і розвивається на ваших очах.

Детальніше про послуги (включених в пакет і додаткові) і доступні дати ви можете дізнатися на сторінках зацікавивших вас курортів.

Petit Club Med: маленька версія Club Med для дітей від 2 до 3 років

тут наші маленькі гості пізнають світ разом зі своїми ровесниками.

В Club Med ми врахували найменші побажання дітей, щоб вони відпочили так само незабутньо, як їх батьки! В Petit Club Med® на дітей чекають заняття спортом і творчістю, уроки самовираження у цікавій ігровій формі. Під керівництвом професійних G.Os® діти зможуть проявити себе в спорті, взяти участь у веселому маскараді і справжньому костюмованому спектаклі ... Ваша дитина відпочиває, зміцнює впевненість у своїх силах, вчиться бути відкритою і доброзичливою.

Послуги Petit Club Med® доступні за додаткову плату в певних курортних комплексах.

Ви знаєте, що таке дитячий спортзал?

Це місце для ігор і розвитку моторики

Час розважатися з користю! Маленький батут, різнокольорові дитячі мати: діти розвивають моторику, координацію і рівновагу, зміцнюють поставу і долають перешкоди. Всі види активності в Baby Gym спрямовані на фізичний розвиток вашої дитини. Заняття в Baby Gym входять в пакет послуг і є частиною програми Petit Club Med®.