Азія - це найбільший континент. Наповнена мусонами Індія, засніжені Гімалаї, вологі джунглі В'єтнаму і Камбоджі. Азія - земля дивовижних пейзажів, які чергуються з храмами, що дбайливо зберігають свої традиції за увитими виноградником стінами.

Відпочинок в Китаї

Після того як Марко Поло вперше побував в Китаї, мандрівники зацікавилися однією з найдавніших цивілізацій світу. Від Великої китайської стіни до грандіозних вершин Гуйлінь - Китай викликає таке ж благоговіння, як і його імператорські династії.

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Китаї

Відпочинок в Індонезії

Тисячі вулканічних островів з тропічними пляжами, тигри, орангутанги та інші екзотичні тварини, історичні храми, балійскі танцюристи і пишна рослинність. Вражаючі чудеса! І ми ще не розповіли вам про пляжі.

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Індонезії

Відпочинок в Таїланді

Це екзотична культура, золоті буддійські храми та тропічні пляжі. Крім того, гості отримають справжнє задоволення від вишуканої кухні та місцевої гостинності. Насолоджуйтеся барвистими видами Таїланду, його блакитним океаном та нескінченними пляжами.

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Таїланді

Відпочинок в Японії

Благородні самураї і ніжне цвітіння сакури. Японія - це країна разючих контрастів. Засніжені гори та місця для дайвінгу на цілющих коралових рифах. Відкрийте для себе справжню Японію, з її багатими традиціями і вражаючою сучасністю.

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Японії

Відпочинок в Малайзії

Знаменита своїми пляжами і густими джунглями, Малайзія є відображенням кращих малайських, китайських, індійських та європейських традицій. А кухня - одна з кращих в світі. Чого ж ви чекаєте?

Відкрийте для себе відпочинок all-inclusive в Малайзії