В Mini Club Med® на ваших дітей чекає справжнє свято.

Послуги Mini Club Med® входять у вартість проживання на курорті

Mini Club Med® створений спеціально для дітей від 4 до 10 років і є маленькою копією Club Med. На дітей чекають ігрові майданчики, корисне харчування і розваги, розроблені з урахуванням вікових особливостей розвитку, під наглядом G.O®. Ваші діти відпочивають, ростуть і розвиваються - ми створили для цього всі необхідні умови.

Детальніше про послуги (включених в пакет і додаткові) і доступні дати ви можете дізнатися на сторінках зацікавивших вас курортів.

Ласкаво просимо до Mini Club Med®

спілкування, відкриття, змагання

Програма розваг в Mini Club Med® розроблена з урахуванням віку дітей і особливостей їх розвитку. Діти діляться на три вікові групи: 4-5 років, 6-7 років, 8-10 років. Для кожної групи професіонали G.O® проводять заходи по чотирьох напрямках: спорт, творчість, самовираження і гри.

Повітряна трапеція, водні лижі, катання на конях, кулінарні майстер-класи, скульптура, музика, танці, ігри, природознавство, спектаклі - все це і багато іншого чекає на дітей в Mini Club Med® і входить в пакет «все включено».

Чи не час пообідати?

В Mini Club Med® чи в номері

В Mini Club Med® є всі умови, щоб смачно поїсти в компанії співробітників G.Os® в Baby Restaurant чи наодинці з дитиною. Наші шеф-повари піклуються про те, щоб харчування для дітей було не тільки смачним, але й корисним. Навіть маленькі вередуни не встоять перед нашою кухнею.