У 2023 році Club Med оновлює свої програми для підлітків

У підлітків не однакові бажання, мрії та спосіб життя в 11, 14 або 17 років.
Щоб задовольнити їхні різноманітні потреби, у 2023 році Club Med запроваджує два спеціальні клуби на сонячних і гірських курортах:
§ програма CLUB MED TEENS, призначена для дітей віком 11-13 років
§ CLUB MED CHILL PASS для підлітків 14-17 років.
Такий підхід забезпечує цілеспрямовані заходи та більш згуртований відпочинок для кожної групи.

Включено у ваш пакет для підлітків віком від 11 до 17 років.

Підліткова програма

Новий "пункт призначення" для 11-13-річних

"Що ми робимо сьогодні?"

Це поширене питання від підлітків, які прагнуть відкривати і досліджувати. Програма Club Med Teens обіцяє задовольнити їхню допитливість, одночасно порушуючи рутину, пропонуючи різноманітні види діяльності. Влітку чи взимку немає двох однакових днів, і це саме те, що зробить їхнє перебування справді унікальним і незабутнім.

Icebreakers

На початку програми пропонуються тематичні ігри, які заохочують до дружньої та кооперативної взаємодії. Наприклад, є список завдань на вибір, щоб ви могли знайти своїх майбутніх найкращих друзів, імітуючи їхній улюблений вид спорту або знаменитостей!

Ігри 2.0 та Олімпійські ігри

Club Med пропонує свіжий підхід до найбільш перевірених видів спорту, пропонуючи освіжаючий поворот. Наприклад, використання волейбольної мульти-сітки замість класичної сітки або перетворення снігового фронту на дивовижний ігровий майданчик. Підлітки отримують масу гострих відчуттів, водночас заохочуючи командну роботу та взаємопідтримку.

Продемонструвати свій талант

Розкрийте їхню творчість! Ваші підлітки матимуть можливість дати волю своїй уяві та розкрити нові таланти. Творчі майстер-класи надають безмежні можливості для самовираження, будь то виготовлення сумок на замовлення або вивчення танцювальних рухів для майбутньої вечірки.

Chill Pass Program

Уявний для 14-17 років

Club Med пропонує підліткам відірватися від екранів і поспілкуватися один з одним. І отримати максимальну користь від будь-яких видів діяльності, які вони обирають на день, без жодних зобов'язань.
У чому секрет? Програма, яка поважає індивідуальні вподобання та особистість кожного, незалежно від того, чи це на пляжі, чи в горах. Пропозиція, що ідеально відповідає сучасності!

Зустрічі в реальному житті

Club Med заохочує підлітків у віці 14-17 років спілкуватися один з одним з самого початку перебування і щоразу, коли до групи приєднується новий гість. Лаунж-зони - ідеальне місце для відпочинку, спілкування та зближення підлітків.

Претендують на свою територію

Наша місія: задовольнити їхнє прагнення до незалежності. Вільні від батьків і братів та сестер, вони можуть досліджувати захоплюючі екскурсії за межами курорту. Вони також можуть брати участь в оновлених розвагах, таких як лазертаг або гра в квест, претендуючи на власну територію, а курорт є їхнім ігровим майданчиком.

Краще, ніж випускний.

Вечори для підлітків мають особливу атмосферу. Клубний абонемент Club Med Chill Pass дає їм доступ до ексклюзивних просторів. Ви можете спостерігати за зірками, грати в карти або займатися спортом у захоплюючий спосіб у (майже!) темряві. А чому б не потанцювати? Кожне перебування завершується жвавою, прохолодною та розслабленою вечіркою.

Доступно з липня 2023 року на цих курортах:

Починаючи з зими 2023/24 на наших гірських курортах

Tignes
Tignes
Зима
З розкішним простором

Tignes

Франція